Technologie » Internet
MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326 - co warto wiedzieć?
Zobacz więcej zdjęć » |
Jednym z tych, na które warto zwrócić uwagę jest z całą pewnością MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326. To routerboard stworzony przez kultową już markę Mikrotik, która zasłynęła z tworzenia kompaktowych i niezawodnych urządzeń sieciowych.
Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:
MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326 to urządzenie, które może pomóc nam w tworzeniu sieci domowej, biurowej, w obiekcie użyteczności publicznej a nawet w serwerowniach. Jest to sprzęt posiadający wiele zalet. Dlatego też warto je przybliżyć.
Parametry MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326
Zacznijmy od najważniejszego, a więc do wyjaśnienia czym właściwie charakteryzuje się MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326. Mówiąc najprościej jest to urządzenie oparte na konstrukcji switcha CRS326-24G-2S+RM. To co charakteryzuje ten sprzęt to innowacyjne podejście jakim jest wgranie dwóch systemów operacyjnych. Użytkownicy sami decydują, który rodzaj dostępnych w urządzeniu sprawdzi się lepiej. Może być to praca w trybie zarządzalnego w warstwie drugiej przełącznika (switchOS) lub wydajnego routera pracującego pod kontrolą RouterOS.
MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326 to urządzenie, które wyposażone zostało w 24 gigabitowe porty Ethernet, 2 sloty SFP+, procesor 800 MHz oraz 512 MB pamięci RAM.
Zalety MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326
Mówiąc o możliwościach jakie daje nam MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326 nie sposób nie wspomnieć o jego licznych zaletach. Pierwsza z nich są bez wątpienia kompaktowe wymiary, dzięki którym możemy zabrać ze sobą urządzenie i przenieść tam, gdzie będzie potrzebne. Nie bez znaczenia jest również solidna obudowa, która dzięki swojej specjalnej konstrukcji zapewnia cichą pracę urządzenia. Mimo niewielkich wymiarów MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326 zapewnia nam dostęp do tych samych parametrów i funkcji co jego większy odpowiednik. Za jego pomocą możemy więc chociażby sterować przepustowością, izolować porty czy przekierowywać ruch z portu na port. Wszystko to za pomocą interfejsu graficznego Web.
Nadesłał:
slawek
|
Komentarze (0)