Technologie » Internet

MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326 - co warto wiedzieć?

MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326 - co warto wiedzieć?
Zobacz więcej zdjęć »
Stworzenie stabilnej i sprawnie działającej sieci internetowej wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań i urządzeń.

Jednym z tych, na które warto zwrócić uwagę jest z całą pewnością MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326. To routerboard stworzony przez kultową już markę Mikrotik, która zasłynęła z tworzenia kompaktowych i niezawodnych urządzeń sieciowych. 

MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326 to urządzenie, które może pomóc nam w tworzeniu sieci domowej, biurowej, w obiekcie użyteczności publicznej a nawet w serwerowniach. Jest to sprzęt posiadający wiele zalet. Dlatego też warto je przybliżyć. Parametry MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326

Zacznijmy od najważniejszego, a więc do wyjaśnienia czym właściwie charakteryzuje się MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326. Mówiąc najprościej jest to urządzenie oparte na konstrukcji switcha CRS326-24G-2S+RM. To co charakteryzuje ten sprzęt to innowacyjne podejście jakim jest wgranie dwóch systemów operacyjnych. Użytkownicy sami decydują, który rodzaj dostępnych w urządzeniu sprawdzi się lepiej. Może być to praca w trybie zarządzalnego w warstwie drugiej przełącznika (switchOS) lub wydajnego routera pracującego pod kontrolą RouterOS.

MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326 to urządzenie, które wyposażone zostało w 24 gigabitowe porty Ethernet, 2 sloty SFP+, procesor 800 MHz oraz 512 MB pamięci RAM. Zalety MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326

Mówiąc o możliwościach jakie daje nam MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326 nie sposób nie wspomnieć o jego licznych zaletach. Pierwsza z nich są bez wątpienia kompaktowe wymiary, dzięki którym możemy zabrać ze sobą urządzenie i przenieść tam, gdzie będzie potrzebne. Nie bez znaczenia jest również solidna obudowa, która dzięki swojej specjalnej konstrukcji zapewnia cichą pracę urządzenia. Mimo niewielkich wymiarów MIKROTIK ROUTERBOARD CRS326 zapewnia nam dostęp do tych samych parametrów i funkcji co jego większy odpowiednik. Za jego pomocą możemy więc chociażby sterować przepustowością, izolować porty czy przekierowywać ruch z portu na port. Wszystko to za pomocą interfejsu graficznego Web. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »