Dom » Budownictwo

Moc niewidocznego połączenia – X-POLYMER CRYSTAL uszczelniacz-klej do wszystkiego marki Den Braven

Moc niewidocznego połączenia  – X-POLYMER CRYSTAL uszczelniacz-klej do wszystkiego marki Den Braven
Zobacz więcej zdjęć »
Popularne uszczelniacze i kleje zazwyczaj posiadają białą barwę, a wykonana przy ich pomocy fuga niekiedy mocno odznacza się pomiędzy elementami.

Są jednak sytuacje, w których potrzebne jest wykonanie łączenia lub uszczelnienia, które powinno być niewidoczne. X-POLYMER CRYSTAL, nowość w ofercie marki Den Braven, skutecznie rozwiązuje ten problem i pozwala stworzyć krystalicznie przezroczyste wypełnienie.

W czasie wykonywania prac budowlano-naprawczych priorytet stanowi funkcjonalność i trwałość. Wybór pada więc na produkty, które posiadają odpowiednie właściwości robocze, a kwestie estetyczne odkładane są na drugi plan. W domu, jak i wokół niego są jednak miejsca, które wymagają wyjątkowej estetyki i w ich przypadku rzucające się w oczy łączenie lub fuga innego koloru może mocno szpecić całość.  Z myślą o takich sytuacjach stworzony został krystalicznie przezroczysty uszczelniacz-klej X-POLYMER CRYSTAL, który wzbogacił linię wszechstronnych uszczelniaczy-klejów marki Den Braven. Od niedawna wśród uszczelniaczy-klejów X-POLYMER dostępnych w standardowych kolorach (biały, brązowy, czarny i szary) pojawiła się również idealnie przejrzysta wersja bezbarwna. Zastosowanie unikalnej, hybrydowej receptury pozwoliło na osiągnięcie krystalicznej przezroczystości oraz umieszczenie produktu w unikalnym  kartuszu wykonanym  z transparentnego polipropylenu, który jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowy charakter zawartości.

Estetyka i trwałość

Uszczelniacz-klej X-POLYMER CRYSTAL DO WSZYSTKIEGO marki Den Braven to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala  wykonać niewidoczną fugę, która charakteryzuje się  wysoką odpornością na odbarwienia. Dzięki temu stworzone połączenie przez długi czas zachowa ładny wygląd. Oprócz kwestii estetycznych X-POLYMER CRYSTAL cechuje się również doskonałymi właściwościami. Jest on bardzo dobrze przyczepny do większości materiałów budowlanych, w tym gładkich i porowatych, suchych i lekko wilgotnych, chłonnych i niechłonnych, dlatego bez obaw wykorzystać można go przy różnorodnych pracach w wykończeniowych. Znajdzie więc zastosowanie w pracach związanych z uszczelnianiem połączeń parapetów, półek, szaf wnękowych, blatów, listew wykończeniowych, płytek, paneli czy sztukaterii, witryn, luksferów czy mebli, a wszystko przy zachowaniu ich ozdobnej roli. To uniwersalny uszczelniacz-klej, który wykorzystywać można zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Nawet narażony na działanie wilgoci i zmiennych temperatur nie straci swoich walorów, a połączenie będzie solidne i trwałe. X-POLYMER CRYSTAL DO WSZYTSKIEGO stosować można niemal do wszystkiego, gdyż nie zawiera izocyjanianów, silikonu, ani rozpuszczalników. Jest więc bezpieczny dla kamienia, drewna, ceramiki budowlanej, a nawet elementów dekarskich.

X-POLYMER CRYSTAL DO WSZYTSKIEGO marki Den Braven stanowi rozwiązanie, które pozwoli uniknąć wyborów pomiędzy estetyką, a funkcjonalnością. Szczelność i trwałość zostanie zachowana w niewidoczny sposób.

www.denbraven.pl

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Den Braven
http://www.denbraven.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »