Gospodarka » Żywność

Monika Mrozowska zdradziła sekrety zdrowej kuchni – podsumowanie spotkania w Serenadzie

Czy istnieje przepis na zdrową kuchnię? Na to wygląda! Monika Mrozowska zdradziła tajniki ekologicznego gotowania uczestniczkom warsztatów MAM MOC w Serenadzie.

Aktorka podzieliła się swoimi sposobami na zbilansowanie codzienne diety i urozmaicenie posiłków dla całej rodziny. Nie brakowało energii, uśmiechu i wielu, nie tylko kuchennych inspiracji!

Warsztaty „Zdrowa kuchnia dla mam” odbyły się w ostatni poniedziałek w Serenadzie i wzięło w nich udział niemal sto kobiet! Uczestniczki podzielone na trzy grupy, miały okazję poznać tajniki kuchni Moniki Mrozowskiej – aktorki i pasjonatki kulinarnej.

– Monika przeprowadziła cudowne spotkanie na temat zdrowego jedzenia. Jestem zachwycona jej energią i pozytywnym nastawieniem – komentuje Kasia, uczestniczka warsztatów i dodaje   wynoszę z niego nie tylko ciekawe pomysły na posiłki dla mojej rodziny, ale również dużo radości.

Jak gotować, aby było smacznie, prosto i przede wszystkim zdrowo? Na te pytania odpowiedziała Monika Mrozowska, która rozbudziła w uczestniczkach warsztatów pasję i uruchomiła pokłady ich pozytywnej energii. Wspólne przygotowywanie zdrowych przekąsek przyniosło wszystkim wiele radości i zainspirowało do wcielenia przepisów w życie. Podczas każdej z grup warsztatowych, uczestniczki miały okazję wygrać najnowszą książkę Moniki Mrozowskiej. Autorka zaprezentowała swoje przepisy, a część z nich wykonała z pomocą słuchaczek.

– Podczas spotkania dało się odczuć szczerą, kobiecą solidarność, wspólnie przygotowywałyśmy jedzenie, dzieliłyśmy się swoimi doświadczeniami. Poza tym, wychodzę z dużą dawką wiedzy o tym jak jeść zdrowo i czym zastępować produkty, których używałam do tej pory – podsumowuje warsztaty Ania.

„Zdrowa kuchnia dla mam było czwartym i tym samym ostatnim majowym spotkaniem dla mam w Serenadzie. Klub MAM MOC Centrum Serenada to wyjątkowy program skierowany do obecnych i przyszłych mam. Dołączenie do klubu jest bezpłatne i daje wiele korzyści. Aby otrzymać kartę członkostwa, wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się w naszym Punkcie Informacyjnym.

 

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf, New Look czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum SerenadaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Jedyny taki Dzień Kobiet – występ Mateusza Ziółko i Strefa Piękna w Serenadzie
http://www.centrumserenada.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »