Dom » Budownictwo

Multipilarka dla fachowców

Multipilarka dla fachowców
Zobacz więcej zdjęć »
Tnij płyty, drewno, rury i oszczędzaj czas! Wielozadaniowa pilarka STANLEY FATMAX® pozwala na łatwe i precyzyjne cięcie w pracach stolarskich i wodno-kanalizacyjnych, a także podczas tworzenia kuchni na wymiar.

Nowa, wysoko wydajna pilarka STANLEY FATMAX® została stworzona do precyzyjnego cięcia różnorodnych materiałów np.: drewna, drewna z gwoździami, metalu, płytek, listew, przewodów. Pozwala fachowcom na wykonanie szeregu różnych zadań bez konieczności zabierania wielu elektronarzędzi. Ten produkt to niezbędne wyposażenie skrzynki z narzędziami każdego profesjonalisty.

 

Niezastąpiona przy pracach stolarskich, cięciu kuchni na wymiar, pracach wodno-kanalizacyjnych oraz innych zastosowaniach. Wytrzymała pilarka STANLEY FATMAX® z łatwością i bez przestojów tnie zarówno grube, jak i delikatne materiały, bez problemu radząc sobie również z cięciami wgłębnymi i krawędziowymi.

 

Ta kompaktowa i poręczna, przewodowa pilarka jest wystarczająco niewielka, by mogła zostać użyta w ciasnych lub trudno dostępnych przestrzeniach, a korzystanie z niej jest komfortowe w wielu pozycjach – podczas pracy ponad głową lub wykonywanej jedną ręką. Precyzyjny wskaźnik laserowy zapewnia dokładne prowadzenie ostrza i idealnie proste nacięcia, a beznarzędziowa regulacja głębokości cięcia sprawia, że wybór odpowiednich ustawień jest szybki i łatwy.

 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jej do prac ciesielskich, remontowych czy majsterkowania, wytrzymała wielozadaniowa pilarka STANLEY FATMAX® zapewnia najbardziej równe i precyzyjne cięcie drewna, metalu, plastiku, płytek ceramicznych i kamiennych oraz rur.

 

Najważniejsze cechy pilarki:

·         Wysoce wydajna przy różnych prędkościach i ustawieniach mocy – tnie różne powierzchnie ze stałą mocą i bez przestojów

·         Kompaktowa, lekka i dobrze wyważona – idealna do prac wykonywanych w pozycji odwróconej lub za pomocą jednej ręki

·         Dokładny wskaźnik laserowy umożliwia odpowiednie ustawienie ostrza i wykonywanie idealnie prostych cięć

·         Łatwe beznarzędziowe dopasowanie głębokości cięcia

·         Czytelna podziałka wskazująca głębokość cięcia

·         Szybka wymiana tarcz służących do cięcia różnych materiałów; w zestawie dostarczane są 3 tarcze

·         Ergonomicznie ulokowana dźwignia blokady zamka i mechanizm pozwalający na bezpieczną pracę

·         Włącznik zapadkowy umieszczony pod korpusem, co zapewnia optymalny chwyt i kontrolę nad narzędziem

·         Smukła konstrukcja o mocy 650 W, z silnikiem o wysokim momencie obrotowym

·         Solidna i wytrzymała – działa sprawnie niezależnie od warunków zewnętrznych

·         Wydajny system odsysania wiórów, zapewniający lepszą widoczność (kompatybilny z zewnętrznym odkurzaczem)

·         Magazynek na klucz do wymiany tarczy oraz 3-metrowy przewód zasilającyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »