Dom » Wnętrza

MURCIA – kompaktowa forma

MURCIA – kompaktowa forma
Zobacz więcej zdjęć »
Meble łazienkowe MURCIA łączą ciekawe wzornictwo z kompaktową formą dostosowaną do niewielkich łazienek. W serii znajduje się miedzy innymi szafka pod umywalkę 50 cm. Uniwersalna kolorystyka oraz charakterystyczne detale czynią z tych mebli atrakcyjną propozycję dla szerokiego grona odbiorców.


Niewielka powierzchnia to bolączka wielu polskich łazienek, zwłaszcza tych w starym budownictwie. Czy jednak to,
że mamy do dyspozycji zaledwie kilka metrów, oznacza, że mamy zrezygnować z estetycznego i funkcjonalnego wyposażenia łazienki? Przeciwnie – właśnie w takich przypadkach warto szczególnie przemyśleć aranżację i wybrać odpowiednie, kompaktowe sprzęty.
Z myślą o takich niewielkich łazienkach powstała seria mebli łazienkowych MURCIA marki Defra. Podwieszane szafki podumywalkowe i słupki mają kompaktowe wymiary, pozwalające zastosować je nawet przy ograniczonym metrażu.
Ale kompaktowość to nie jedyna zaleta szafek łazienkowych MURCIA. Charakterystycznym elementem tej serii są wycięcia w górnej krawędzi frontów spełniające rolę uchwytów. Obok funkcji praktycznej są też po prostu niebanalnym dekoracyjnym detalem o wyjątkowym charakterze.
Meble łazienkowe MURCIA dostępne są w dwóch kolorach: białym i grafitowym. Ta uniwersalna kolorystyka sprawia,
że z łatwością można je dopasować do większości łazienkowych wnętrz, zarówno tych bardziej tradycyjnych, jak
i nowoczesnych.
W serii MURCIA znajdują się podwieszane szafki pod umywalkę, szafka boczna i górna, słupek oraz lustro w dwóch rozmiarach.
Defra to marka polskich mebli łazienkowych charakteryzujących się różnorodnym wzornictwem, wysoką jakością wykonania i wykończenia oraz obszernością oferty. Wśród mebli Defra każdy z klientów ceniących ciekawy design oraz  staranne wykonanie znajdzie odpowiadające jego potrzebom propozycje, dopasowane do wnętrz łazienkowych w różnych stylach.

Deftrans Sp. z o.o., Wszewilki, 56-300 Milicz, biuro@deftrans.com.pl, www.defra.pl

Dodatkowych informacji udziela:
Michał Mrożewski
Profundo PR
tel./fax + 48 22 692 16 08
biuroprasowe@deftrans.com.pl, m.mrozewski@profundo.pl
www.profundo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profundo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »