Gospodarka » Żywność

Musli orkiszowe Bio Raj ponownie nagrodzone

Musli orkiszowe marki Bio Raj zostało wyróżnione Nagrodą Specjalną Marszałka Województwa Podkarpackiego. Statuetkę wręczono podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Żywności, Produktów i Technik Ekologicznych EKOGALA 2011 w Rzeszowie.

Nagroda, odebrana z rąk samego Wojewody Podkarpackiego, zajęła miejsce obok otrzymanej niedawno statuetki Superprodukt 2010, przyznanej przez redakcję Świata Kobiety.

 - Ogromnie cieszy nas zdobycie kolejnego już wyróżnienia. Stanowi to potwierdzenie wysokiej jakości naszych wyrobów i zachęca do dalszego rozwoju - mówi Tomasz Czubachowski, właściciel firmy Biohurt, do której należy marka Bio Raj. W dobie szybko zwiększającej się liczby produktów ekologicznych na półkach sklepowych, zdobycie kolejnej nagrody jest dla nas bardzo cenne i motywujące – dodaje.

            Poza walorami smakowymi i nieocenionymi wartościami prozdrowotnymi, musli orkiszowe Bio Raj wyróżnia się prostotą i naturalnością. W jego składzie odnajdziemy mieszankę płatków orkiszowych, słonecznika, siemienia lnianego, pestek dyni, rodzynek, śliwek, jabłek, malin, porzeczek, poziomek, daktyli oraz moreli - bez dodatku cukru. Obecność orkiszu sprawia, że musli Bio Raj wzmacnia nasze ciało. Orkisz zalecany jest również przy problemach z sercem i układem krążenia, a także przy zwykłym zmęczeniu. Dodatkowo, poprawia funkcjonowanie systemu nerwowego, a także powoduje spadek poziomu cholesterolu we krwi.

            Mamy nadzieję, że wzrost zainteresowania wyrobami ekologicznymi oraz zauważalne zmiany  w świadomości Polaków na temat zdrowego trybu życia, przyczynią się do tego, że będą oni coraz chętniej sięgali po wartościowe produkty BIO. Nagrody i wyróżnienia przyznawane tego rodzaju produktom powinny stanowić zachętę dla producentów do dbania o jakość swoich wyrobów i sprawić, że artykuły ekologiczne będą częściej wybierane przez osoby dbające o jakość codziennego menu.

 

wiecej na: www.biohurt.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Joanna Janczy

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »