Gospodarka » Maszyny

Myjka ciśnieniowa Graphite 59G414

Myjka ciśnieniowa Graphite 59G414
Zobacz więcej zdjęć »
Wiosna to czas porządków. W starciu z zabłoconym chodnikiem, brudną ścianą, płotem czy nawet samochodem, nieocenioną pomocą okaże się myjka ciśnieniowa.

W ofercie producenta elektronarzędzi marki GRAPHITE pojawiła się nowa myjka ciśnieniowa. Wysokiej klasy urządzenie wyposażono w silnik o mocy 2500 W zapewniający maksymalne ciśnienie na poziomie 230 bar! Pełną kontrolę nad parametrami zapewnia precyzyjna i łatwo dostępna regulacja ciśnienia. Dodatkowo myjka posiada manometr, dzięki któremu użytkownik może na bieżąco odczytać wartość ciśnienia roboczego i dostosować je w zależności od potrzeb. Urządzenie pozwala na pracę z ciepłą wodą (maksymalnie 40˚C) oraz przy temperaturze otoczenia w zakresie 5˚ - 40˚C.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguZa trwałością myjki przemawia nie tylko renoma marki GRAPHITE ale również zastosowane materiały i rozwiązania. Doskonały przykład to wykonana z wysokiej jakości stopu mosiądzu pompa. Nad bezpieczeństwa pracy czuwa dokładne zabezpieczenie przeciążeniowe  oraz blokada spustu. Wygodę prac zapewnia konstrukcja stopki odbojowej uniemożliwiająca myjce samoczynne przemieszczanie.

O tym, że nowa myjka GRAPHITE to zaawansowany technicznie produkt świadczy wiele elementów ułatwiających pracę. Wśród nich wymienić należy wbudowany zbiornik na detergent, kieszeń na drobne akcesoria pomocnicze, uchwyt do przechowywania pistoletu z lancą, bęben ze składaną rączką do nawinięcia przewodu wysokociśnieniowego czy możliwość beznarzędziowego demontażu górnej części rękojeści.

Do zestawu z myjką GRAPHITE dołączono szczotkę rotacyjna, rękojeść pistoletową, dwie lance, adapter oraz złącze króćca dopływu wody. Ten kompleksowy zestaw to gwarancja wykonania praktycznie każdej pracy porządkowej, do której niezbędna jest woda pod ciśnieniem.

Więcej informacji na temat nowej myjki oraz innych elektronarzędzi marki GRAPHITE można znaleźć na stronie www.graphite.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Matylda Dudek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »