Gospodarka » Żywność

Na wakacje i do szkoły z pomocą Kompanii Piwowarskiej

Na wakacje i do szkoły z pomocą Kompanii Piwowarskiej
Zobacz więcej zdjęć »
Latem dofinansowanie wakacyjnych wyjazdów, teraz fundusze na szkolne wyprawki – Kompania Piwowarska dba o swoich pracowników na wiele sposobów, jednocześnie motywując ich do pracy i budując ich zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków.

Początek roku szkolnego zawsze wiąże się ze sporymi wydatkami – żadne dziecko nie może się obyć bez artykułów papierniczych i pomocy naukowych, a podręczniki są coraz droższe. Dlatego Kompania Piwowarska objęła swoich pracowników zatrudnionych na umowę o pracę świadczeniem „Wyprawka szkolna”. Dodatkowe środki pieniężne otrzymają osoby, które mają na utrzymaniu dzieci w wieku 6-18 lat – własne, przysposobione oraz przyjęte na wychowanie w ramach rodziny zastępczej, jak również dzieci współmałżonków.

W trosce o zdrowie i spokój

To jednak nie koniec wsparcia z funduszu socjalnego. Zatrudnieni w KP mogą uzyskać dofinansowanie do wypoczynku – tego lata skorzystało z niego 645 osób. Współpracując z bankami, Kompania Piwowarska wynegocjowała specjalne oferty dla swoich pracowników, korzystniejsze od rynkowych. W zależności od aktualnej oferty banku istnieje możliwość skorzystania z pożyczek czy kredytów z atrakcyjnym oprocentowaniem. Ponadto każdy pracownik zatrudniony na czas nieokreślony może wziąć nisko oprocentowaną pożyczkę na cele mieszkaniowe. Kolejną korzyścią są preferencyjne ubezpieczenia na życie i od nieszczęśliwych wypadków, obejmujące pracownika i jego rodzinę, oraz specjalna oferta operatora sieci komórkowej. Od kilku lat Kompania Piwowarska oferuje osobom w niej zatrudnionym i ich rodzinom pakiety medyczne sieci Medicover– każdy pracownik może korzystać z jej placówek na terenie całego kraju. Szeroki zakres badań i konsultacje z najlepszymi specjalistami gwarantują optymalną opiekę medyczną w razie nagłych wypadków, o każdej porze.

Zależy nam na tym, aby nasi pracownicy korzystali z jak najlepszych firm medycznych, jakie są obecnie na rynku – podkreśla Teresa Koszuta, specjalista ds. kadr i płac w Kompanii Piwowarskiej.

Dzielimy się tym, co robimy najlepiej

Na co dzień pracownicy KP mogą korzystać ze stołówek zlokalizowanych przy browarach, gdzie posiłki – dzięki dofinansowaniu przez firmę – oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach. Kto przyswoił za dużo kalorii albo czuje, że ma za mało ruchu, może wybrać się na jeden z ponad 2 tysięcy obiektów sportowych w całej Polsce. KP zachęca swoich pracowników do aktywności fizycznej, oferując kartę Multisport. Z tej formy dofinansowania do sportu korzysta prawie 760 pracowników firmy i 250 członków ich rodzin. Przed Bożym Narodzeniem pracownicy uczestniczą w spotkaniach wigilijnych oraz otrzymują bony świąteczne. I jeszcze ostatni, lecz nie najmniej ważny benefit – deputat piwny. Każda osoba zatrudniona w Kompanii Piwowarskiej raz w miesiącu może otrzymać zgrzewkę ulubionego piwa, a tym samym skosztować każdej marki z portfolio KP. Na pracowników czekają także darmowe degustacje chmielowych napojów w firmowych pubach w Poznaniu, Tychach oraz Warszawie a także we współpracującym z Kompanią Piwowarską pubem w Białymstoku.

Zobacz, co o benefitach KP sądzą pracownicy firmy:http://www.youtube.com/watch?v=8S2mA4rZ6fA

 

 

Do redaktora:

Kompania Piwowarska – Lider branży piwowarskiej w Polsce

Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesne technologie i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie gwarantują najwyższą jakość naszych produktów. Do portfela marek KP należą najpopularniejsze polskie piwa – m.in. Tyskie, Żubr, Lech, Dębowe Mocne, Redd's, a także międzynarodowe marki premium: Pilsner Urquell, Grolsch oraz Peroni Nastro Azzurro. Kompania Piwowarska (utworzona w 1999 roku) posiada trzy browary (w Tychach, Poznaniu i Białymstoku) oraz oddziały handlowe na terenie całego kraju. Kompania Piwowarska prowadzi także działalność społeczną oraz programy edukacyjne popularyzujące odpowiedzialność i umiar w konsumowaniu alkoholu. Wielkość sprzedaży osiągniętej przez KP w roku finansowym zakończonym 31 marca 2012 r. wyniosła 13,5 mln hektolitrów piwa.

SABMiller – jeden z największych na świecie producentów piwa

Kompania Piwowarska jest częścią jednego z największych na świecie producentów piwa – SABMiller plc. Grupa produkuje lub dystrybuuje piwo na sześciu kontynentach, a jej ogólnoświatowy portfel obejmuje międzynarodowe piwa premium, takie jak Grolsch, Miller Genuine Draft, Peroni Nastro Azzurro czy Pilsner Urquell oraz czołowe marki lokalne, takie jak Aquila, Castle, Miller Lite, Snow czy Tyskie. SABMiller jest jedną z największych na świecie (poza USA) firm rozlewających produkty Coca-Coli. W roku finansowym zakończonym 31 marca 2012 SABMiller osiągnął przychody w wysokości 31,4 mld USD oraz wypracował zysk brutto (EBITA) w wysokości 5,6 mld USD. SABMiller plc jest notowany na giełdach papierów wartościowych w Londynie i Johannesburgu.

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Wojciech Mrugalski

kierownik ds. komunikacji

wojciech.mrugalski@kp.sabmiller.com

ul. Szwajcarska 11, 61-285 Poznań

tel. + 48 61 667 7667

tel. kom. + 48 601 91 11 44

fax + 48 61 667 7850

www.kp.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kompania Piwowarska S. A.
http://kp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »