Technologie » Komputery

Nagrody BLI dla bizhub 601 oraz MyTab firmy Konica Minolta

Nagrody BLI dla bizhub 601 oraz MyTab firmy Konica Minolta
Zobacz więcej zdjęć »
Dwa rozwiązania firmy Konica Minolta otrzymały w tym roku nagrody przyznane przez Buyers Laboratory Inc.

Firma Konica Minolta otrzymała dwie prestiżowe nagrody „Wybór roku 2009” przyznane przez Buyers Laboratory Inc. dla urządzenia bizhub 601 oraz rewolucyjnego rozwiązania MyTab w sterowniku drukarki.

Urządzenie Konica Minolta bizhub 601 zostało nagrodzone przez BLI w kategorii „Wyróżniające się czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne o wydajności 51–60 str./min”. Ten wysoce efektywny i wydajny czarno-biały system biurowy jest doskonale dostosowany do drukowania i kopiowania wysokich nakładów. Testerzy BLI docenili unikatowe właściwości urządzenia, takie jak doskonałe sterowniki druku ogólnego, pełne środki bezpieczeństwa i wyjątkową niezawodność. Na uznanie zasłużyła również niezwykła wydajność bizhub 601. W teście strumienia zadań urządzenie to wykazało najwyższą ogólną efektywność i wydajność. Swoją skuteczność bizhub 601 udowodnił także w produkcji broszur, uzyskując najlepsze wyniki w porównaniu z podobnie wyposażonymi czarno-białymi urządzeniami wielofunkcyjnymi w swojej klasie. Analitycy BLI zwrócili również uwagę na standardową pamięć operacyjną 1 GB tego systemu produkcyjnego firmy Konica Minolta, jego wszechstronne możliwości wykańczania oraz funkcjonalność skanowania do USB i drukowania z USB. System bizhub 601 umożliwia również użytkownikom łatwe integrowanie z urządzeniem oprogramowania innych producentów.

„Wyróżnienie przez BLI naszego czarno-białego urządzenia wielofunkcyjnego nagrodą ‘Wybór roku’ jest zdecydowanie obiektywnym potwierdzeniem jego wyjątkowych właściwości”, powiedział Lars Moderow, Product Manager Konica Minolta Business Solutions Europe. „Użytkownicy korzystają z wysokiej jakości obrazu i rzeczywistej efektywności połączonej z najnowszymi innowacjami technologicznymi i wyczerpującymi możliwościami komunikacyjnymi”.

Drugie wyróżnienie BLI - „Nagrodę za wybitne osiągnięcie” – firma Konica Minolta otrzymała za innowacyjną zakładkę MyTab w sterowniku drukarki. Rozwiązanie MyTab po raz pierwszy zostało zastosowane w urządzeniach bizhub C552 i bizhub C652. To inteligentne narzędzie umożliwia użytkownikom dostosowywanie sterownika drukarki do indywidualnych potrzeb na pojedynczej zakładce i na pełne wykorzystywanie wszystkich właściwości sterownika. Obejmują one obsługę papieru, opcje wykańczania, jakość obrazu i inne ustawienia. Jak wynika z testów BLI, MyTab minimalizuje liczbę pomyłek i zmniejsza ryzyko błędów. Dzięki MyTab użytkownicy mają pod kontrolą wszystkie często stosowane funkcje i korzystają z łatwiejszej eksploatacji przy minimum czynności oraz maksimum efektywności i produktywności.

„Ta ‘Nagroda za wybitne osiągnięcie’ jest dla nas szczególnym wyrazem uznania”, powiedział Olaf Lorenz, Dyrektor Generalny Działu Marketingu Produktów Konica Minolta Business Solutions Europe. „Przyznanie nam przez BLI wyróżnienia za zakładkę MyTab w sterowniku drukarki stanowi dla nas wyjątkowe i niezależne potwierdzenie efektywności naszych codziennych wysiłków wkładanych w utrzymanie czołowej pozycji na rynku i oferowanie naszym klientom wartości dodanej”.

Informacje o Buyers Laboratory Inc.
Buyers Laboratory Inc. jest niezależnym, wiodącym ośrodkiem, który od ponad 40 lat przeprowadza testy urządzeń biurowych i monitoruje rynek produktów dedykowanych firmom. W każdym miesiącu BLI publikuje dokładne raporty z testów przeprowadzanych w swoim laboratorium. Bazy danych ośrodka są cennym źródłem szczegółowych i wiarygodnych informacji o parametrach i cenach ponad 6 000 produktów - drukarek, kopiarek, faksów oraz wielofunkcyjnych urządzeń biurowych. Więcej informacji na temat ośrodka można znaleźć na stronie www.buyerslab.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »