Technologie » Internet

Najmniejszy modem na rynku tylko w ofercie iPlus

29 stycznia br. Plus jako pierwszy operator na polskim rynku wprowadził do swojej oferty mobilnego dostępu do internetu nowy modem iPlus USB Option Icon 225 HSDPA 7,2.

Modem iPlus USB Option Icon 225 HSDPA 7,2 to aktualnie najmniejszy modem dostępny na polskim rynku. Wspiera wszystkie dostępne technologie transmisji danych: HSDPA, 3G, EDGE i GPRS, umożliwiając przesyłanie danych z prędkością do 7,2 Mb/s.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nowy modem można podłączyć bezpośrednio do gniazda USB w komputerze lub zamocować go do obudowy ekranu dzięki kablowi USB i specjalnemu uchwytowi. Oba dodatkowe elementy znajdują się w pakiecie sprzedażowym modemu razem z funkcjonalną smyczą, która ułatwi przenoszenie modemu np. na szyi.

Ten wyjątkowy modem przeznaczony jest do pracy zarówno w laptopach, jak i komputerach stacjonarnych.

Modem iPlus USB Option Icon 225 HSDPA 7,2 będzie dostępny w wiodących promocjach iPlusa oraz w ofertach dla obecnych klientów, którym kończy się kontrakt. Przy zawarciu umowy na 24 miesiące do modemu dodawana jest pełna, dwuletnia licencja na najlepszy na rynku program antywirusowy Kaspersky® Internet Security 7.0 jedynie za 1,22 zł z VAT.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Student news
http://studentnews.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »