Firma » Biznes

Najnowsze trendy w programach lojalnościowych B2B2C, bezpłatny E-book Edenred Polska już dostępny!

To kolejny poradnik w portfolio publikacji Ednered, światowego lidera w zakresie nowoczesnych rozwiązań motywacyjnych i lojalnościowych na rynku - skierowany do osób zarządzających oraz odpowiedzialnych za sprzedaż, rozwój i promocję produktów firmowych.

Jest to kompendium praktycznej wiedzy opartej o wyniki badań, aktualne trendy w sprzedaży i w programach motywacyjnych skierowanych do B2B2C. Czytelnik znajdzie też case study, jak krok po kroku zbudować skuteczny program lojalnościowy.

 …”Inspiracją do napisania niniejszego E-booka jest potrzeba edukacji rynku w temacie programów lojalnościowych, które pomagają efektywnie realizować strategie sprzedażową i marketingową firm, pozyskiwać klientów i dbać o relacje – powiedziała Magdalena Bednarz, Product Line Business Manager w Edenred Polska. Badania potwierdzają, że popularność tych programów stale rośnie - i to nie tylko wśród dużych przedsiebiorstw, ale i tych mniejszych, z różnych branż.  -…dodała”.

E-book w wersji bezpłatnej, dostępny jest do pobrania na stronie https://nowalojalnosc.edenred.pl/

 

 

 

  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

edenred polska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »