Dom » Wnętrza

Najpopularniejszy zestaw sezonu: Omnia Architectura Design od Villeroy & Boch

Najpopularniejszy zestaw sezonu: Omnia Architectura Design od Villeroy & Boch
Zobacz więcej zdjęć »
Sezon jesień-zima 2012/2013 należeć będzie do Omnia Architectura. To za sprawą nowego zestawu promocyjnego Villeroy & Boch – Omnia Architectura Design, który tworzą popularne modele ceramiki sanitarnej i wanna akrylowa z tej kolekcji.

Sezon jesień-zima 2012/2013 należeć będzie do Omnia Architectura. To za sprawą nowego zestawu promocyjnego Villeroy & Boch – Omnia Architectura Design, który tworzą popularne modele ceramiki sanitarnej i wanna akrylowa z tej kolekcji. To produkty, które wyróżnia minimalistyczny design i funkcjonalne rozwiązania, pozwalające na wysoki komfort użytkowania i oszczędność wody. Promocyjna cena zestawu obowiązuje od początku listopada do końca marca 2013 roku.

Uniwersalny zestaw. http://www.villeroy-boch.com/pl/pl/home/przedsiebiorstwo/addresses/bad-und-wellness.html Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »