Motoryzacja » Samochody

Nawigacja może mówić Twoim głosem

Nawigacja może mówić Twoim głosem
Zobacz więcej zdjęć »
Użytkownicy nawigacji MapMap mogą nagrać własne komunikaty głosowe do swojego systemu nawigacji GPS. Taką funkcjonalność MapaMap zaoferowała od 1 lipca bieżącego roku, udostępniając swoim użytkownikom bezpłatny program o nazwie MapaMap REC

Jednocześnie wystartował konkurs na najlepsze komunikaty przygotowane przez użytkowników – szczegóły www.MapaMap.pl.

  

Firma IMAGIS S.A. producent oprogramowania MapaMap przygotował dla swoich użytkowników wakacyjną niespodziankę w postaci bezpłatnego, łatwego w obsłudze programu o nazwie MapaMap REC. Umożliwia on nagranie własnych komunikatów głosowych do nawigacji MapaMap. Użytkownicy mogą nagrywać swój własny głos lub głos swoich bliskich, a następnie usłyszeć go z nawigacji, zamiast komunikatów lektora.

MapaMap REC to szansa, dla osób z poczuciem humoru, które nudzą standardowe komunikaty głosowe, na stworzenie własnej niepowtarzalnej nawigacji z ulubionym „klimatem” - mówi Jerzy Łuczkiewicz odpowiedzialny za sprzedaż MapyMap w Polsce.

Program MapaMap REC można pobrać z serwisu internetowego www.MapaMap.pl, jest on prosty w instalacji oraz co najważniejsze bezpłatny. Aby nagrywać własne komendy oprócz komputera i programu MapaMap REC, należy zaopatrzyć się w najprostszy mikrofon z możliwością podłączenia go do komputera PC.

Producent liczy na duża pomysłowość oraz poczucie humoru swoich użytkowników, dlatego organizuje konkurs na najbardziej zabawny zestaw komunikatów głosowych. Najciekawsze propozycje zostaną opublikowane na stronie internetowej produktu .www.MapaMap.pl i i udostępnione innym użytkownikom do pobierania.

W tym samym serwisie internetowym można również znaleźć informacje o szczegółach konkursu.  

IMAGIS SA producent MapyMap - jest polską firmą, która od 1992 roku dostarcza Systemy Informacji Geograficznej (GIS), tworzy mapy cyfrowe oraz systemy nawigacyjne. Doradza, szkoli oraz buduje i integruje systemy informatyczne z funkcjonalnością GIS.


IMAGIS SA (producent MapaMap)

Łukasz Brzostek
Kierownik Działu Marketingu
e-mail: lukasz.brzostek@imagis.pl

Górczewska 212/226, 01-460  Warszawa
tel.(022) 638 41 86, (022) 638 41 88

www.imagis.pl  www.mapamap.pl

 

Obsługa public relations

INDALO Sp. z o.o. www.indalo.pl zbigniew.blewonski@indalo.pl mobile (+48) 501 772 619Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »