Motoryzacja » Samochody

Nissan NV200 - większa funkcjonalność, lepsze zabezpieczenie i ochrona

Nissan NV200 - większa funkcjonalność, lepsze zabezpieczenie i ochrona
Zobacz więcej zdjęć »
W celu zabezpieczenia wnętrza NV200 opracowano szereg wykonanych z wytrzymałego tworzywa sztucznego osłon nadkoli, tylnych paneli, przesuwanych drzwi bocznych, drzwi tylnych oraz antypoślizgową wykładzinę podłogi.

Elementy te są zarówno wytrzymałe, jak lekkie, a także powodują minimalne zmniejszenie kubatury przestrzeni ładunkowej NV200. W przeciwieństwie do tradycyjnych, ciężkich drewnianych osłon, elementy plastikowe praktycznie nie zmniejszają ładowności pojazdu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dostępne są także pokrowce na fotele, chroniące tapicerkę przed zaplamieniem i drobnymi uszkodzeniami, o które nietrudno w intensywnie eksploatowanych pojazdach.

Samochód można także zaopatrzyć w elementy ochraniające nadwozie, takie jak osłony narożników z przodu i z tyłu, boczne listwy ochronne, obudowę tylnych drzwi, boczne relingi, deflektory i tzw. chlapacze.

W celu zwiększenia funkcjonalności pojazdu skonstruowano stalowo-aluminiowy (2- lub 3-elementowy) zewnętrzny bagażnik o nośności 100 kilogramów. Nabywca może także zamówić hak do holowania przyczepy o masie do 1100 kilogramów.

Oferta akcesoriów z zakresu zabezpieczenia pojazdu obejmuje kraty, śruby zabezpieczające do kół i alarm. Dzięki nim cenne przedmioty pozostawione w samochodzie będą lepiej chronione bez konieczności ich codziennego wyładowywania po skończonym dniu pracy. Dostępny jest także zestaw awaryjny obejmujący kamizelkę odblaskową, kable rozruchowe i trójkąt ostrzegawczy.

Funkcjonalność wnętrza można podnieść, montując innowacyjną siatkę mocującą bagaż, którą można zaczepić w pięciu różnych pozycjach za pomocą haczyków.

Komfort użytkowania można zwiększyć, instalując uchwyt na telefon komórkowy w jednym z licznych uchwytów na kubki, kosze na śmieci pomagające utrzymać porządek w pojeździe oraz centralny podłokietnik z tyłu, stanowiący jednocześnie dodatkowy schowek na gry elektroniczne, odtwarzacze muzyczne lub zabawki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

InfoMoto
http://infomoto.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »