Technologie » Telekomunikacja

NOKIA 7210 Supernova

NOKIA 7210 Supernova
Zobacz więcej zdjęć »
Z jaskrawymi refleksami. Jak wyczytaliśmy w materiałach prasowych Nokii, seria Luminova powstała z myślą o tym, aby "użytkownicy mogli podkreślać własną indywidualność, podobnie jak za pomocą tradycyjnych stylowych dodatków".

Bo reszta chyba jest już dość tradycyjna i specjalnie emocji nie budzi, co zresztą widać w stosunkowo małej liczbie postów na forach.7210 zamknięty jest w niewielkiej obudowie i poza standardowymi funkcjami nie ma niczego do zaoferowania wymagającemu użytkownikowi. Kamera 2 MP nie ma dodatkowych funkcji, ale do plusów można zaliczyć dostęp do serwisu Flickr.

Są też inne: wbudowany odtwarzacz muzyczny, radio i gniazdo na karty pamięci czynią z Nokii dodatkowe źródło rozrywki. Może tylko przydałaby siędo tego nieco mocniejsza bateria.W sumie: niewysoki standard i takaż cena.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »