Technologie » Telekomunikacja

Nokia 7900 Crystal Prism dodaje prestiżu

Nokia 7900 Crystal Prism dodaje prestiżu
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Nokia przedstawiła nowy element kolekcji Prism: telefon Nokia 7900 Crystal Prism przeznaczony dla użytkowników ceniących wzornictwo. Wyróżniający się wzorami w kształcie rombów i kryształowym klawiszem środkowym telefon Nokia 7900 Crystal Prism podkreśla indywidualny styl kolekcji Prism.

Telefon Nokia 7900 Crystal Prism ma być dostępny w sprzedaży w 1 kwartale 2008 roku, a jego przewidywana cena detaliczna to 375 euro (bez podatków i dopłat).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Nokia 7900 Crystal Prism to efekt współpracy firmy Nokia z projektantką Frédérique Daubal. Dzięki niej powstały niepowtarzalne, wycinane laserowo wzory, wyjątkowe tapety, oraz specjalne akcesoria do tego telefonu. Motywem przewodnim powstałych z inspiracji Daubal tapet jest odbicie światła oraz nastrój, jaki tworzą trójkąty i pryzmaty.

„Nokia stale poszukuje nowych, pomysłowych kształtów, stylów i materiałów w połączeniu z zaawansowanymi i dostosowanymi do użytkownika funkcjami” — powiedziała Jo Harlow, odpowiedzialna za kategorię Live w firmie Nokia. „Staramy się ponadto współpracować z najwybitniejszymi projektantami i artystami, którzy mogą wnieść świeżość i nowe spojrzenie do naszej pracy. Pomaga nam to w tworzeniu produktów zaspokajających indywidualne potrzeby użytkowników”.

Grafika na aluminiowej tylnej obudowie oraz intrygujące efekty świetlne nadają każdemu telefonowi niepowtarzalny wygląd i dopełniają uroku prestiżowego telefonu Nokia 7900 Crystal Prism.

Łączący specjalne wzornictwo z technologią telefon Nokia 7900 Crystal Prism zawiera przyciągający wzrok, duży wyświetlacz OLED z nowoczesnymi, cyfrowymi tapetami powstałymi z inspiracji Daubal. Pod względem technicznym Nokia 7900 Crystal Prism wyróżnia się 2-megapikselowym aparatem fotograficznym, łącznością 3G umożliwiającą szybkie przeglądanie stron internetowych i pobieranie plików, pamięcią wewnętrzną 1 GB oraz odtwarzaczem muzycznym z dopasowanym zestawem słuchawkowym. Użytkownik może również wybrać spośród 49 kolorów podświetlenia klawiatury.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Student news
http://studentnews.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »