Gospodarka » Narzędzia

Nowa linia narzędzi Stanley dla hydraulików

Nowa linia narzędzi Stanley dla hydraulików
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Stanley rozbudowuje swoją ofertę o nową gamę narzędzi do nowoczesnych instalacji hydraulicznych. Przy ich projektowaniu zwrócono szczególną uwagę na jakość oraz niezawodność.
Firma Stanley rozszerzyła swoją ofertę o nową linię narzędzi niezbędnch do domowych prac hydraulicznych. Wśród nowości są różnego rodzaju obcinaki do rur miedzianych i rur z tworzyw sztucznych, klucze do montażu armatury oraz giętarki. Narzędzia zostały stworzone z myślą o wszelkich pracach przy instalacjach wodno - sanitarnych w kuchni i łazience, podczas których zawsze potrzebujemy coś przyciąć, zgiąć lub połączyć.

Nową linię produktów Stanley otwiera automatyczny obcinak do rur, który umożliwia szybkie i łatwe cięcie rur miedzianych o stałej średnicy (15 mm lub22 mm). Po cięciu za pomocą obcinaka Stanley powierzchnia rury pozostaje gładka i gotowa do wykonania spoiny. Dzięki temu możliwe jest szybkie i dokładne cięcie bez konieczności korekty obrabianych powierzchni. Narzędzie jest bardzo proste w użyciu. Posiada automatyczną regulację docisku, a w celu wykonania cięcia wystarczy je docisnąć do rury i przekręcić.. Jest dostępny w dwóch rozmiarach: do rur o średnicy 15 mm i 22 mm.

Kolejny produkt z nowej linii Stanley to uniwersalny klucz nastawny do montażu armatury. Klucz automatycznie dopasowuje się do nakrętki umożliwiając pracę w trudnodostępnych miejscach. Uchylne pokrętło znacznie ułatwia dokręcanie. W celu zabezpieczenia przed korozją, narzędzie zostało pokryte chromowaną powłoką.

W grupie nowych produktów jest także mini giętarka do rur. Narzędzie to może być wykorzystywane do gięcia rur miedzianych, używanych zwykle w systemach centralnego ogrzewania i samochodowych układach hamulcowych. Giętarka posiada podziałkę kątową zaginanego elementu, która umożliwia ustawienie odpowiedniego kąta. Odlewny korpus sprawia, że narzędzie jest bardzo wytrzymałe, a dzięki radełkowanej rękojeści nie wyślizgnie się nam z dłoni podczas pracy. Produkt ten umożliwia wyginanie rur o małej średnicy (6 mm, 8 mm i 10mm). W ofercie dostępna jest także giętarka do zaginania rur o większej średnicy.

Cena poszczególnych narzędzi:
Automatyczny obcinak do rur- 70 PLN
Klucz do montażu armatury- 70 PLN
Mini giętarka do rur - 88 PLN

Wszystkie produkty z gamy narzędzi hydraulicznych Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »