Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Nowa odsłona Narciarsiego światu tylko na Travel Channel

Nowa odsłona Narciarsiego światu tylko na Travel Channel
Zobacz więcej zdjęć »
3 grudnia o godzinie 20.30 porwiemy Cię w wyjątkową podróż, otóż tego dnia na antenie Travel Channel pojawi się nowa seria programu Narciarski świat.

Zapewniamy, iż w tym roku program będzie jeszcze bardziej zaskakujący i porywający. Powrót na antenę serii będzie niepowtarzalną okazja do tego, by zobaczyć co dzieje się w śnieżnych kurortach, pamiętajmy, że już niedługo zaczyna się nowy sezon! Edith Rozsa, Steve Young i Joe Lammers to narciarscy eksperci i nasi prezenterzy. W każdym odcinku pokażą nam dwa premierowe narciarskie kurorty oraz najlepsze dostępne trasy. Natomiast Josh Foster  podzieli się z nami kilkoma bezcennymi radami.

W odcinku Portes du Soleil, Szwajcaria i Tremblant, Kanada, który będzie można oglądać od 5 grudnia o godzinie 21.30 razem z Edith Rozsa odwiedzimy położone w Szwajcarii Portes du Soleil. To jeden z największych na świecie obszarów przeznaczonych do uprawiania narciarstwa, który oferuje entuzjastom białego szaleństwa właściwie wszystko. Z naszym drugim prezenterem Stevem Youngiem udamy się natomiast do leżącego w kanadyjskiej prowincji Quebek Tremblant.

Razem z nim sprawdzimy główne trasy narciarskie kurortu, odkryjemy atrakcje Terrain Park, zobaczymy historyczną szkołę narciarską, a także będziemy relaksować się w spa. Na zakończenie programu Josh Foster
w swoich poradach opowie nam, jak jeździć po muldach oraz zademonstruje, jak prawidłowo należy pochylać się podczas skrętów.
Oglądaj Narciarski Świat i bądź lepszy od innych na stoku!

Tyle wrażeń tylko z Travel Channel!

Powtórka programu m. in.:

5 grudnia o godzinie 16.00

7 grudnia o godzinie 23.00

10 grudnia o godzinie 20.30

15 grudnia o godzinie 16.30

19 grudnia o godzinie 21.30

22 grudnia o godzinie 23.30

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.travelchanneltv.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »