Technologie » Internet

Nowa platforma zakupowa z ofertą topowych projektantów pod patronatem współtwórców Fashion Magazine

Nowa platforma zakupowa z ofertą topowych projektantów pod patronatem współtwórców Fashion Magazine
Zobacz więcej zdjęć »
W sieci pojawiła się nowa platforma, która umożliwia projektantom wystawianie ubrań do sprzedaży online, a internautom dokonywanie zakupów wyselekcjonowanych marek. Oferta serwisu Fashionality.pl jest wyjątkowa. O staranną selekcję projektantów dbają redaktorzy i styliści Fashion Magazine.

W związku z rozwojem sprzedaży online użytkownik robiący zakupy odzieżowe w sieci jest dosłownie bombardowany ofertami mnożących się nieustannie sklepów. Często trudno wśród nich o dobrą jakość, sygnowaną znaną marką. - Impulsem do stworzenia Fashionality była nisza na rynku internetowego handlu markową odzieżą. Projektanci wprawdzie mogą samodzielnie dokonać zgłoszenia marki w serwisie, a my zajmujemy się odpowiednim doborem wystawców, aby poziom ubrań i dodatków prezentowanych w serwisie był stale wysoki. - mówi Katarzyna Dolega z Fashion Magazine.  - Takie rozwiązanie przyciągnęło zarówno znanych już na rynku projektantów, jak Risk Made in Warsaw czy Lana Nguyen, jak i wschodzące, ale dobrze zapowiadające się polskie marki szukające nowego kanału sprzedaży, jak The Beast czy Wanted Wear - dodaje.

Robienie zakupów w internetowym butiku Fashionality to przede wszystkim przyjemność. Partner technologiczny serwisu, firma specjalizująca się w eCommerce - Velocity  (vlct.com) przy tworzeniu platformy postawiła na elegancki wygląd i intuicyjny przebieg zakupu. - Procesowi powstania Fashionality przyświecała idea jak najlepszej ekspozycji produktów - to one są tam najważniejsze. Zdjęcia ubrań i dodatków powstawały podczas specjalnych sesji zdjęciowych, aby sposób prezentacji towarów był zbliżony do tego, jaki stosuje się w ekskluzywnym butiku - mówi Maciej Kopczyński, Project Manager z Velocity.

W jaki sposób dzięki Fashionality zyskują projektanci? Wystawiając swoje produkty w serwisie zdobywają nie tylko nowy kanał sprzedaży. Dołączają również do elitarnego grona marek objętych patronatem osób współtworzących Fashion Magazine. Już teraz wśród polskich projektantów, których ubrania dostępne są w serwisie znaleźli się m. in. Roboty Ręczne, Berries&Co czy Agi Jensen Design - marki dobrze znane w świecie mody.

Zakupy online w Fashionality.pl to nowa jakość w świecie f-commerce. To nie tylko internetowy sklep z odzieżą - to początek jakościowej rewolucji w internetowym handlu ubraniami i dodatkami. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Velocity

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »