Technologie » Internet

Nowa strona Brave Festival

Nowa strona Brave Festival
Zobacz więcej zdjęć »
Na dwa miesiące przed pierwszym koncertem ruszyła nowa strona Brave Festival. Pod tym samym adresem: www.bravefestival.pl znajdziemy bogatszą w zdjęcia, multimedia i treści stronę, która otrzymała także zupełnie nową szatę graficzną.

- Projektując nową stronę postawiliśmy na jej intuicyjną nawigację. Bardzo zależało nam też na możliwości prezentacji bogactwa festiwalu – unikatowych dźwięków, ciekawych zdjęć artystów, czy opisów poszczególnych pozycji programowych – mówi Anastazja Gołaj, producentka Brave Festival.

Na nowej stronie można już zapoznać się z sylwetkami artystów, którzy od 2 do 9 lica będą gościć we Wrocławiu. Zaglądając na www.bravefestival.pl można przeczytać m.in. o Bi Kidude, 100-letniej wokalistce z Zanzibaru, kobiecie-legendzie znanej w całej Afryce wschodniej; egipskiej grupie muzyków towarzyszących rytuałowi Zar, praktykowanemu już w czasach poprzedzających przybycie religii islamskiej do Egiptu, czy o Tańcu Masek w wykonaniu plemienia z Burkina Faso. Strona zawiera mapkę pomagającą odnaleźć festiwalowe miejsca, nagrania z poprzednich edycji oraz wybrane fragmenty z występów tegorocznych artystów. Na stronie znajdziemy także informacje dotyczące możliwości przyłączenia się do tego wyjątkowego projektu w ramach wolontariatu lub sponsoringu.

Osobną podstronę serwisu stanowi strona Brave Kids – projektu, w którym biorą udział wyjątkowe, artystyczne grupy dziecięce pochodzące z regionów dotkniętych tragicznymi doświadczeniami historyczno-społecznymi, klęskami żywiołowymi, bezdomnością i biedą. W specjalnej zakładce możemy przeczytać tu o historii i dokonaniach najmłodszych artystów z Rwandy, Czeczenii, Szwecji, Zimbabwe, Nepalu i Polski oraz poznać ich program pobytu we Wrocławiu.

Zapraszamy do odwiedzania strony i zapoznawania się z tegorocznymi festiwalowymi propozycjami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Matylda Dudek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »