Firma » Biznes

Nowe, atrakcyjne funkcjonalności w aplikacji myKROSS dla rowerzystów

Nowe, atrakcyjne funkcjonalności w aplikacji myKROSS dla  rowerzystów
Zobacz więcej zdjęć »
myKROSS, aplikacja na smartfony bije rekordy popularności. Dotychczas jej użytkownicy przejechali z nią ponad 100 tysięcy kilometrów! Od teraz mogą korzystać także z nowej opcji dzielenia się swoimi ulubionymi trasami ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną.

Aplikacja myKROSS powstała z myślą o rowerzystach przemierzających kilkanaście, kilkadziesiąt a nawet kilkaset kilometrów miesięcznie. To świetne źródło danych dla poszukujących rzetelnych informacji o swoim rowerze oraz o tym, jak zadbać o jego stan. Produkt przygotowany przez lidera rynku rowerowego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, firmę KROSS, gromadzi coraz więcej wiernych użytkowników. Aplikacja w jednym miejscu integruje pełną informację o rowerze, przypomina o niezbędnych przeglądach, a także pozwala rejestrować przejechane trasy, wzbogacać je o zdjęcia z przejażdżki i dzielić się nimi ze społecznością rowerzystów. W ramach ostatniej aktualizacji użytkownicy mogą już skorzystać z nowej funkcji. Dzięki opcji „social share" każdy rowerzysta będzie mógł udostępnić wybrane trasy innym użytkownikom. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


- Rowerzyści, którzy od zeszłego roku korzystają z aplikacji myKROSS w sumie przejechali już 100 tysięcy kilometrów. W czasach drożejącego paliwa jazda na rowerze, oprócz dbania o zdrowie i kondycję, okazuje się także wymiernym sposobem na oszczędzanie pieniędzy. Oprócz tego, najnowsza aktualizacja aplikacji będzie służyć jeszcze większej integracji środowiska rowerowego w Polsce. Każdy użytkownik będzie mógł podzielić się swoimi ulubionymi trasami i zachęcić innych do odkrywania nowych kierunków - mówi Jacek Bugaj, członek zarządu KROSS.  

Aplikacja myKROSS oferuje kilka udogodnień dostępnych w trakcie jazdy. Licznik informuje rowerzystę o pokonanym dystansie, aktualnej prędkości, średniej prędkości i czasie jazdy. Po jej zakończeniu, ślad trasy wraz z pozostałymi parametrami zostaje zapisany na liście „Moje trasy" lub może zostać opublikowany na „Mapie rowerowej". myKROSS pomaga również w zlokalizowaniu najbliższego punktu serwisowego lub sklepu rowerowego rekomendowanego przez KROSS, gdzie można wykonać wymagane przeglądy lub przygotować rower do jazdy.

Dodanie roweru do aplikacji jest bardzo proste. W przypadku roweru KROSS wystarczy zbliżyć telefon do naklejki NFC na ramie jednośladu lub wpisać numer ramy. Po chwili pojawią się wszystkie informacje, takie jak rodzaj i model roweru, opisy podzespołów oraz co najważniejsze, terminy niezbędnych przeglądów gwarancyjnych i okresowych. Każdy typ przeglądu zawiera szczegółowy wykaz czynności, jakie powinny zostać podczas niego wykonane. Posiadacze rowerów innych producentów, mogą ręcznie dodać swój jednoślad do listy rowerów. Aplikacja jest cały czas rozwijana i w przyszłości pojawią się jej kolejne aktualizacje, dzięki którym KROSS buduje silną społeczność zaangażowanych rowerzystów. 

 

***KROSS jest liderem rynku rowerowego w Polsce. Firma powstała w 1990 roku, a w jej portfolio znajdują się rowery elektryczne, rekreacyjne oraz wyczynowe przeznaczone do kolarstwa górskiego, a także marka Le Grand, skupiająca rowery miejskie. Rowery marki, w oparciu o autorskie rozwiązania i innowacyjne technologie, powstają w nowoczesnej fabryce produkcyjnej znajdującej się w Przasnyszu nieopodal Warszawy. W 2022 do oferty dołączyły także elektryczne rowery cargo, które stanowią zieloną alternatywę dla transportu drogowego. KROSS jako jedna z nielicznych firm w Europie, rozwija także produkcję ram karbonowych. Firma w 2017 roku przejęła holenderską markę Multicycle, posiadającą w swojej ofercie miejskie rowery premium oraz wysokiej klasy rowery elektryczne. Obecnie, produkty KROSS są dystrybuowane do prawie pięćdziesięciu krajów. W zakresie sponsoringu sportowego, firma jest sponsorem tytularnym KROSS ORLEN Cycling Team, jednej z najlepszych na świecie grup kolarstwa górskiego, znajdującej się w pierwszej szóstce drużyn w rankingu UCI - Elite MTB Team. Założycielem i właścicielem firmy jest Zbigniew Sosnowski.    Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Prepare Media i Komunikacja
http://www.prepare.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »