Technologie » Komputery

Nowe funkcje pakietu Oracle Fusion Middleware zaprezentowane na konferencji Oracle OpenWorld

Nowa wersja oprogramowania obejmuje Oracle WebLogic Server Multitenant, pierwszą na świecie platformę Java dla przedsiębiorstw działającą w chmurze.


Oracle poinformował o rozszerzeniu swojej cyfrowej platformy biznesowej Oracle Fusion Middleware o nowe funkcje dla przedsiębiorstw i środowisk przetwarzania w chmurze. W ofercie produktów z rodziny Oracle Fusion Middleware wprowadzono setki nowych funkcji, które pomogą klientom i partnerom tworzyć i uruchamiać elastyczne, inteligentne aplikacje biznesowe, wdrażać innowacje, konsolidować systemy oraz zapewnić ciągłość biznesową w środowiskach fizycznych i w chmurze. 

W ramach rozszerzenia platformy Oracle Fusion Middleware Oracle wprowadził najważniejszą od dziesięciu lat wersję Oracle WebLogic Server, pierwszej na świecie platformy Java działającej w chmurze. Rozszerzone zostały również inne elementy platformy Oracle Fusion Middleware, w tym Oracle BPM Suite, Oracle Data Integration, Oracle SOA Suite, Oracle WebCenter oraz Oracle Developer Tools. 

„Najnowsza wersja Oracle Fusion Middleware wpisuje się w naszą długą tradycję innowacyjności. Jest to nowoczesna, elastyczna platforma, która umożliwia przedsiębiorstwom sprostanie największym wyzwaniom w dziedzinie przetwarzania w chmurze, wielkich zbiorów danych, mobilności i Internetu Rzeczy” - powiedział Inderjeet Singh, wiceprezes ds. Fusion Middleware w firmie Oracle. 

Oracle WebLogic Server oraz Oracle Coherence
Nowe wersje produktów obejmują nowe funkcje, które obsługują wielu klientów, zapewniają wysoką dostępność w wielu centrach przetwarzania danych oraz umożliwiają programistom wprowadzanie innowacji dzięki pełnej obsłudze Java EE 7 i Java SE 8. Najnowsza wersja tych produktów zapewnia przedsiębiorstwom dostęp do tej samej platformy zarówno w środowisku fizycznym, jak i w chmurze, za pośrednictwem rozwiązania Oracle Java Cloud Service, które jest oparte na technologii Oracle WebLogic Server. 

Oracle Development Tools 
Najnowsza wersja jest w pełni zgodna z architekturą REST, językiem JSON, standardem JMS, technologią WebSockets, Java SE 8 itp., co zwiększa produktywność programistów. Ponadto nowa wersja umożliwia prowadzenie prac programistycznych z użyciem platform takich jak Arquillian, Docker, Jenkins i Maven. 

Oracle SOA Suite 
Programiści mogą teraz zwiększyć wydajność dzięki kompleksowej obsłudze języka JSON, jak również korzystać z języka JavaScript bezpośrednio w swoich przepływach pracy dotyczących integracji. Działanie w pamięci znacznie zwiększa wydajność przetwarzania transakcji, a optymalizacja B2B przyspiesza ich dokonywanie, co usprawnia współpracę z partnerami. 
 
Oracle BPM Suite 
Nowe funkcjonalności BPM Suite obejmują nowoczesny interfejs użytkownika pozwalający zwiększyć produktywność personelu. Ponadto nowa wersja produktu udostępnia kompleksowy zestaw interfejsów API REST. Umożliwiają one aplikacjom stworzonym z użyciem dowolnej technologii wykorzystywanie Oracle BPM Suite jako mechanizmu do zarządzania przepływami pracy, integrowania usług i koordynowania procesów. 

Oracle WebCenter 
Nowa wersja tego produktu jest bardziej spójna, elastyczna i przyjazna dla urządzeń oraz zwiększa komfort używania aplikacji Oracle WebCenter Sites, Oracle WebCenter Portal i Oracle WebCenter Content. Ponadto produkty Oracle WebCenter zapewniają teraz nowoczesny i elastyczny interfejs użytkownika, możliwość integracji danych za pomocą kreatora, niestandardową wizualizację oraz pełny dostęp do treści przedsiębiorstwa w celu zarządzania nimi. 

Oracle Data Integration 
Najnowsza oferta produktów z rodziny Oracle Data Integration zwiększa możliwości analizy wielkich zbiorów danych. Oracle Enterprise Data Quality udostępnia teraz pierwsze w branży globalne usługi dopasowywania danych obejmujące wielu klientów. 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »