Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Nowe gabinety w Biowitalnym SPA hotelu Manor House

Nowe gabinety w Biowitalnym SPA hotelu Manor House
Zobacz więcej zdjęć »
Najlepszy holistyczny hotel SPA w kraju powiększył strefę Gabinetów Bioodnowy. W nowych przestrzeniach można oddać się oryginalnym, energetycznym terapiom.

W mazowieckim kompleksie hotelowym Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** otworzono nowe gabinety SPA przeznaczone do energetycznych terapii, w których specjalizuje się tutejsze Biowitalne SPA.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Terapia Harmonizacji Czakr na Kryształowym Łóżku jest nieinwazyjnym, naturalnym procesem, który wzmacnia przepływ energii i dobroczynnie wpływa na zdrowie. Energetyzujący seans oddziałuje na czakry (centra energetyczne) i meridiany (centra i kanały energetyczne rozprowadzające energię po całym organizmie). Mamy tu do czynienia z połączonym działaniem litoterapii (przenoszenie energii przez kryształy Vogla sprzyja osiągnięciu równowagi pomiędzy ciałem a duszą i powrotowi do naszego wewnętrznego ja), koloroterapii (użycie odpowiedniego koloru umożliwia swobodny przepływ energii przez daną czakrę i zrównoważenie dysharmonii oraz braku energii) i muzyki solfeżowej o specjalnie dobranych, prozdrowotnych częstotliwościach (432 Hz).

Plazmowy system balansujący Keshego pozwala zadbać o prawidłowy przepływ energii, tzw. plazmy. Zgodnie z teorią dr. M. T. Keshego wszystko jest energią, również ludzki organizm, a jedną z podstawowych sił we Wszechświecie są emocje i myśli. Poprzez emocje rozumiemy określone pola magnetyczno-grawitacyjne oddziałujące na naszą fizyczność. Choroba zaś jest zakłóceniem na poziomie energii, swoistym dysbalansem pól magnetyczno-grawitacyjnych struktury fizycznej człowieka, który jest wywołany m.in.: zgubnymi uczuciami, negatywnymi emocjami, wszechobecnym stresem, lękiem czy też nieprawidłowym żywieniem. Organizm traci wówczas swoją równowagę, czuje się wyczerpany, przedwcześnie się starzeje lub choruje. Terapia pomaga w osiągnięciu harmonii i poprawia zdrowie oraz ogólny stan organizmu.

Z kolei platforma wibracyjna wykorzystując potwierdzone badaniami działanie częstotliwości rezonansowych Schumanna pozwala na przywrócenie naturalnego, prawidłowego rytmu organizmu. W ostatnim czasie obserwujemy wzrost częstotliwości wibracji Ziemi (mają one pozytywny wpływ na wszystkie żywe organizmy, regulują ich rytm życia, harmonizują ciało i uspakajają umysł wyższe częstotliwości mają realny wpływ na działanie umysłu), co zwiększa wykorzystanie możliwości mózgu, który pracuje szybciej, precyzyjniej i wydajniej, wzrasta więc nasza kreatywność, poprawia się samopoczucie. Dlatego warto się do nich dostroić. Dobroczynne dla zdrowia wibracje można osiągnąć przy pomocy platformy, która od nazwiska odkrywcy jest nazywana rezonansem Schumanna. Dynamiczne ruchy wprawiają całe ciało w przyjemne wibracje, a jednoczesny dopływ wiązki ciepła na powierzchni pleców dodatkowo wpływa na rozluźnienie tych partii mięśni. Terapia jest polecana wszystkim osobom dbającym o zdrowie, zwłaszcza uskarżającym się na uporczywe, przewlekłe zmęczenie wynikające z przepracowania, stresu czy niedoboru snu.

Obok nowym gabinetów do energetycznych terapii znajduje się miejsce szczególne – Komnata Biowitalności. Dzięki wysokiej biowitalności oddziałuje na uczestników na poziomie ducha, ciała i umysłu, sprzyja rozwojowi duchowemu, obdarowuje pozytywną energią pobudzając równocześnie biowitalność, wzmacniając i rewitalizując organizm. Na efekt harmonii i regeneracji składa się połączona siła wielu naturalnych terapii, które są korzystne dla zdrowia. W komnacie odbywają się koncerty na gongi i misy tybetańskie, z których słynie tutejsze SPA oraz biowitalne sesje na matach turmalinowych i nefrytowych. Działanie jonizujące kamieni w połączeniu z ujemnym polem magnetycznym i przyjemnym ciepłem dobrze wpływa na organizm. Kamienne maty grzejące wytwarzają fale elektromagnetyczne, a dzięki termicznej terapii podczerwienią, która jest emitowana przez rozgrzane do optymalnej temperatury 42 stopnie Celsjusza kamienie pobudzają witalność, poprawiają krążenie krwi i limfy, kontrolują pracę współczulnego układu nerwowego, a także relaksują. Uczestnicy Terapii Biowitalnej poddawani się równocześnie działaniu muzyki solfeżowej,która doskonale harmonizuje z ludzką naturą. Następuje głębsze rozluźnienie, poprawa samopoczucia i zwiększenie wewnętrznej energii. Muzyka ta wpływa kojąco na naszą aurę i ducha, ale też stymuluje, dzięki czemu organizm szybciej się regeneruje. Znajduje się tu też generator plazmy - bardzo silny odpromiennik przed smogiem elektrycznym, który wzmacnia i regeneruje siły witalne organizmu, odblokowuje przepływ energii w ciele, zapobiega chorobom, wpływa na poprawę relacji między domownikami, a także harmonizuje czakry i meridiany.

Manor House SPA ze względu na wysokie oddziaływanie energetyczne jest nazwany Polskim Centrum Biowitalności. To prawdziwa enklawa dla dorosłych (hotel bez dzieci), przyjazna weganom i alergikom. Przepełniają ją dobre energie natury, cisza i spokój miejsca położonego za miastem w otoczeniu pięknej, polskiej przyrody zabytkowego parku i równocześnie z dogodnym dojazdem oraz lądowiskiem dla śmigłowców. Kompleks posiada także własną stajnię koni z zapleczem sportowo-rekreacyjnym, hotelem i SPA dla koni.

Więcej na ten temat: https://www.manorhouse.pl/spa/biowitalne-spa/gabinety-bioodnowy         Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Manor House SPA
http://www.manorhouse.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »