Technologie » Komputery

Nowe notebooki z serii Satellite Pro

Nowe notebooki z serii Satellite Pro
Zobacz więcej zdjęć »
S300 i S300M to odpowiednio 15,4 - oraz 14,1-calowe notebooki, wyposażone w procesory Core 2 Duo, zintegrowaną grafikę GMA 4500MHD oraz szereg użytecznych funkcji.

Toshiba rozszerza swoją linię notebooków Satellite Pro o dwa nowe modele, posiadająca przydatną funkcję czytania wizytówek, oprogramowanie do rozpoznawania twarzy, działający nawet przy wyłączonym komputerze port USB/eSATA typu Sleep-and-Charge oraz technologię EasyGuard czwartej generacji, zapewniającą większe bezpieczeństwo danych, stabilność systemu oraz wydajność najważniejszych komponentów.

Ze sprzętowego punktu widzenia, notebooki S300 i S300M, wyposażono w odpowiednio 15,4- oraz 14,1-calowe ekrany LCD, wykonane w 45-nanometrowej technologii procesory Core 2 Duo, 2/3 GB pamięci RAM, dyski twarde o pojemności 160/250 GB, nagrywarki DVD oraz zintegrowaną grafikę Intel GMA 4500MHD. Notebooki sprzedawane będą z preinstalowanym systemem Windows Vista Business (32- lub 64-bitowy), z możliwością migracji do systemu Windows XP Professional.

Ceny nowych notebooków z serii Satellite Pro – S300 i S300M – zaczynają się odpowiednio od 830 i 900 dolarów. Oznacza to tyle, że w Polsce kosztowały będą co najmniej 2 200 oraz 2 400 złotych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »