Technologie » Komputery

Nowe oprogramowanie serwerów Active w nazwa.pl

Nowe oprogramowanie serwerów Active w nazwa.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Rynek usług hostingowych w Polsce ulega konsekwentnemu progresowi. Dlatego też, serwis nazwa.pl po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, dodając do serwerów dwie nowe, darmowe aplikacje – Active.invoice oraz Active.photo.

Program Active.invoice to bezpłatna aplikacja wspomagająca fakturowanie w firmie. Nie wymaga instalacji, gdyż dostęp do niej możliwy jest z poziomu przeglądarki internetowej. Do najważniejszych funkcji Active.invoice można zaliczyć: wystawianie faktur VAT, faktur proforma oraz faktur korygujących.

Funkcje programu obejmują również tworzenie listy produktów, zarządzanie kontrahentami oraz generowanie miesięcznych raportów, zawierających najważniejsze informacje, z poszczególnych faktur wystawionych w danym okresie, m.in. podsumowanie zbiorcze z sumą wygenerowanych przepływów pieniężnych oraz orientacyjnym podatkiem dochodowym. Aplikacja pozwala także na szczegółową analizę prowadzonej działalności za pomocą rozbudowanych statystyk, zestawień i wykresów. „Wdrożenie aplikacji Active.invoice to odpowiedź na oczekiwania naszych Klientów, z których zdecydowana większość, to firmy z sektora MSP. Darmowy i w pełni funkcjonalny program służący do ewidencjonowania sprzedaży, pozwoli małym i średnim przedsiębiorstwom znacznie obniżyć koszty działalności. Dlatego decyzja o przygotowaniu aplikacji Active.invoice, która nie tylko pozwala na sprawne i szybkie fakturowanie, ale także w znacznym stopniu wspomaga zarządzanie danymi kontrahentów, była naturalną konsekwencją dostosowywania naszej oferty do potrzeb Klientów" - komentuje Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w nazwa.pl. Druga z aplikacji - Active.photo to wirtualna galeria służąca do przechowywania i udostępniania zdjęć. Program ten jest idealnym rozwiązaniem dla firm, których ważnym elementem działalności w Internecie jest ekspozycja wykonanych projektów czy zdjęć. Pozwala on na stworzenie galerii z możliwością odtwarzania pokazu slajdów, podziału zdjęć na kategorie tematyczne oraz dodawanie komentarzy. „Należy pamiętać, iż nadmierne obciążenie firmowej strony WWW plikami graficznymi może skutkować długim ładowaniem się jej. W niektórych przypadkach może być to przeszkoda dla osób dysponujących słabym łączem, przez co potencjalny klient zrezygnuje z przeglądania witryny i przejdzie na stronę konkurencji. Dlatego w takich przypadkach, umieszczenie plików graficznych w galerii Active.photo i udostępnienie linka do niej na firmowej stronie WWW może okazać się najlepszym rozwiązaniem" - zaznacza Daniel Kotyras. Obsługiwane przez aplikację formaty plików to: BMP, GIF, JPEG, JPG i PNG.

Active.invoice i Active.photo to, kolejne w tym roku, darmowe programy oddane do użytku wszystkim Klientom serwisu nazwa.pl, korzystającym z hostingu Active. Na początku 2010 roku firma NetArt informowała także o wprowadzeniu dwóch aplikacji: Active.office - profesjonalnego organizera, wspomagającego zarządzanie zadaniami w firmie (oprócz programu pocztowego, który jest zintegrowaną częścią aplikacji, oprogramowanie zawiera m.in. rozbudowany kalendarz, edytor notatek i manager zadań), a także Active.FTP - klienta FTP dostępnego z poziomu przeglądarki internetowej. Program ten pozwala na zarządzanie zawartością serwera: wgrywanie, pobieranie plików, tworzenie katalogów - bez konieczności pobierania aplikacji i instalowania jej na komputerze. „Wprowadzanie nowych rozwiązań w ramach hostingu ma na celu umożliwienie wykorzystania usługi na wiele sposób przy jednoczesnym zminimalizowaniu dodatkowych nakładów finansowych. Dlatego też do każdego serwera dołączamy szeroki pakiet darmowego oprogramowania, który pomimo szeregu funkcjonalności, jest intuicyjny i łatwy w obsłudze" - dodaje przedstawiciel NetArt.

Warto przypomnieć, że w ramach promocji serwisu nazwa.pl "Serwer za darmo + Kaspersky gratis!", hosting z serii Active o powierzchni dyskowej 25GB i transferze równym 5000GB, można testować przez 6 miesięcy za darmo. Regularna cena serwera to 300 zł netto za rok. Ponadto do każdego serwera dołączany jest pakiet darmowych aplikacji - Active.office, Active.FTP i Active.admin, a od teraz także Active.invoice oraz Active.photo.

Po więcej informacji zapraszamy na Blog NetArt:

http://blog.netart.pl/2010/08/31/active-invoice-i-active-photo-%E2%80%93-nowe-aplikacje-od-nazwa-pl/

Informacje o firmie NetArt:

NetArt istnieje od 1997 roku zapewniając kompleksową obsługę Klientów w zakresie rejestracji oraz pośrednictwa sprzedaży domen internetowych. Świadczy także usługi hostingu oraz tworzenia Stron WWW. Liczba 500 tys. obsługiwanych domen daje firmie NetArt niekwestionowaną pozycję lidera polskiego rynku rejestracji domen i usług hostingowych. Przekłada się to na około 30% udział w rynku komercyjnych usług internetowych w Polsce i ponad 300 tys. obsługiwanych Klientów.

NetArt jest największym w Polsce pracodawcą wśród firm świadczących usługi rejestracji domen i hostingu oraz jednym z największych, polskich pracodawców w branży internetowej - zatrudnia ponad 200 osób.

Najwyższa jakość obsługi Klienta potwierdzona została Godłem „Firma Przyjazna Klientowi", nadanym firmie NetArt przez Fundację Obserwatorium Zarządzania.

NetArt jest partnerem NASK oraz EURid. Jako jedyny polski rejestrator posiada także akredytację ICANN, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo obsługiwanych domen.

NetArt świadczy usługi hostingowe w oparciu o własne Data Center zlokalizowane w Krakowie. Własna infrastruktura zapewnia niezależność od zewnętrznych operatorów telekomunikacyjnych gwarantując niezawodność działania bliską 100%.

Najwyższą jakość obsługi Klienta, umożliwia system CRM zapewniający automatyczne oraz bezpieczne zamawianie usług 24h/dobę. System jest zintegrowany z najważniejszymi kanałami płatności dostępnymi w Internecie, zapewniając uruchamianie usług w trybie on-line. Wysoka wydajność CRM umożliwia obsługę ponad 1 miliona transakcji rocznie.

Usługi świadczone przez NetArt dostępne są w serwisach produktowych: nazwa.pl, serwery.pl oraz interactive.pl.


Informacji dla mediów udziela:
Beata Mosór
Kierownik Sekcji Public Relations
e-mail: beata.mosor@netart.pl
tel.: 12 424 40 05Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NetArt

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »