Technologie » Internet

Nowe technologie to nowe możliwości biznesowe - Rusza Sophos Partner Roadshow 2018

Zagrożenia cybernetyczne są coraz bardziej złożone i zmienne, a firmy stają przed wyzwaniem, w jaki sposób skutecznie bronić się przed wysoce wyrafinowanymi atakami.

Jakie technologie są potrzebne, aby chronić klientów przed takimi zagrożeniami? Jakie są najskuteczniejsze strategie pozyskiwania nowych klientów i jak najlepiej wykorzystać możliwości dosprzedaży do już przeprowadzonych wdrożeń? Czego w zakresie cyberbezpieczeństwa można się spodziewać jeszcze w tym roku?

Przyjdź i zobacz przyszłość cyberbezpieczeństwa na naszym Sophos Partner Roadshow 2018! Spotkaj się z naszymi ekspertami, dowiedz się, jak najlepiej chronić swoich klientów i rozwijać własną firmę dzięki rozwiązaniom Sophos Next-Gen Cybersecurity. Najważniejsze zagadnienia omawiane na konferencji to:

§  Nowinki techniczne i biznesowe

§  Planowane nowe funkcjonalnosci i produkty Sophos

§  Wdrożenia referencyjne i dobre praktyki polskich partnerów

§  Panele dyskusyjne z ekspertami Sophos

§  Symulacje i analizy ataków

Niezależnie, czy jesteś już partnerem Sophos, czy dopiero planujesz zostać jednym z nich - dołącz do naszego Roadshow! Omówimy na nim naszą wspólną strategię oraz nowe możliwości biznesowe na przyszłość.

Zarejestruj się już dziś i zarezerwuj swój czas i miejsce – miło nam będzie spotkać się z Tobą!

Szczegóły dotyczące konferencji oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie:

https://www.sophos-events.com/roadshow_nee/index.cfm

 

Spotkanie w Polsce odbędzie się 18.10 w Warszawie.

Zapraszam serdecznie!

Maciej Kotowicz

Channel Account Executive Sophos Polska

 

O SOPHOS:

SOPHOS jest liderem ochrony sieci oferującym rozwiązania nowej generacji typu endpoint. Jako pionier zsynchronizowanej ochrony rozwija gamę innowacyjnych narzędzi do ochrony urządzeń końcowych, sieci, poczty i urządzeń mobilnych oraz narzędzi szyfrowania, które współpracując ze sobą zapewniają kompleksowe zabezpieczenie online. Ponad 100 milionów klientów w ponad 150 krajach zaufało rozwiązaniom Sophos i wskazuje je jako najlepsze do ochrony przed wyrafinowanymi zagrożeniami i utratą danych. Produkty Sophos są dostępne za pośrednictwem globalnego kanału dystrybucji obejmującego 26 tysięcy partnerów. Sophos, z siedzibą w Oxford w Wielkiej Brytanii, jest notowany na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych pod symbolem „SOPH”. Więcej informacji  na www.sophos.com. 

 

Biuro prasowe Sophos:

Aleksandra Klimowicz

Å + 48 530 283 043

› aleksandra.klimowicz@cluepr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AZ_2018

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »