Dom » Architektura

Nowość: Pilkington Suncool™ 60/31 – szkło przeciwsłoneczne o niższej refleksyjności

Nowość: Pilkington Suncool™ 60/31 – szkło przeciwsłoneczne o niższej refleksyjności
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy typ wysokoselektywnego szkła przeciwsłonecznego: Pilkington Suncool™ 60/31 wyróżnia się bardzo niską refleksyjnością. 11% współczynnik odbicia światła idzie w parze z niską przepuszczalnością energii słonecznej, wysoką przepuszczalnością światła i niskim współczynnikiem przenikania ciepła.

Grupa wysokoselektywnych szkieł przeciwsłonecznych Pilkington Suncool to kilkanaście produktów zapewniających skuteczną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Do tego bogatego asortymentu dołącza teraz nowy produkt – szkło Pilkington Suncool 60/31, które odpowiada na zapotrzebowanie rynku w zakresie wysokoselektywnych szkieł przeciwsłonecznych o obniżonej refleksyjności. Nowe szkło o współczynniku odbicia światła LR = 11% zastępuje swojego poprzednika: szkło Pilkington Suncool 60/30 o refleksyjności na poziomie 19%. Niski poziom odbicia światła szkła Pilkington Suncool 60/31 przekłada się z jednej strony na dobre doświetlenie wnętrz światłem dziennym, z drugiej zaś na „neutralność” szklanych elewacji.

 Jednocześnie nowe szkło przeciwsłoneczne Pilkington Suncool 60/31 charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami świetlnymi i energetycznymi. Posiada wysoką przepuszczalność światła LT = 60%, niską przepuszczalność energii słonecznej g = 32% i niski współczynnik przenikania ciepła Ug = 1,0 W/m2K. Dzięki takim właściwościom zastosowanie szkła Pilkington Suncool 60/31 zapewnia efektywną ochronę przed słońcem i dobrą izolacyjność cieplną przy jednoczesnym dostępie dużej ilości światła dziennego do pomieszczeń.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »