Gospodarka » Żywność

Nowość w MAKRO: zestawy herbat marki Sir Williams

Nowość w MAKRO: zestawy herbat marki Sir Williams
Zobacz więcej zdjęć »
Asortyment firmy MAKRO Cash&Carry Polska został poszerzony o zestawy herbat marki Sir Williams. To jedno z pierwszych kompleksowych rozwiązań sieci dedykowanych dla klientów z sektora HoReCa.


Produkty marki Sir Williams dzielą się na trzy serie. Pierwszą jest zestaw Sir Williams Tea, stanowiący nowość w ofercie MAKRO. W jego skład wchodzi skrzynka wypełniona mixem herbat oraz 12 odmian herbat dostępnych w opakowaniach po 50 sztuk. Klienci z sektora HoReCa mogą zaopatrzyć się początkowo w skrzynkę, a później uzupełniać ją o brakujące produkty. 

Drugą serią, która pojawiła się na półkach sieci, jest zestaw Sir Williams Royal Taste. W jego skład wchodzą: skrzynka wypełniona herbatami, zestaw z porcelaną (w tym 2 sztuki imbryków) oraz 8 gatunków herbat. Klienci z branży gastronomicznej mogą zaopatrzyć się w skrzynkę wypełnioną herbatami oraz zestawy z porcelaną, a później uzupełniać je o produkty dostępne w pojedynczych opakowaniach.

Dodatkowo, w usłudze dostawy MAKRO, pojawiły się także zestawy Richmont wyróżniające się m.in. szerszym wyborem herbat. Produkty te można nabyć wyłącznie u przedstawicieli handlowych sieci.
MAKRO Cash & Carry  (press box)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »