Firma » Biznes

Nowy Dyrektor Zarządzający na pokładzie Grupy Progres

Nowy Dyrektor Zarządzający na pokładzie Grupy Progres
Zobacz więcej zdjęć »
Agnieszka Dejneka - doświadczona ekspertka w branży biznesu i HR objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego w jednej z największych polskich spółek kapitałowych sektora nowoczesnych usług dla biznesu – Grupie Progres.

Pozyskanie lidera to realizacja długofalowej strategii budowania przez Grupę Progres dwóch silnych marek: Progres Permanent Recruitment oraz Progres Consulting.

Nowa Dyrektor Zarządzająca posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku usług rekrutacyjnych i zarządzania zasobami ludzkimi. Znajomość wielu sektorów gospodarki i obszarów biznesowych poparta gruntownym doświadczeniem sprawiła, że jest cenionym za swój profesjonalizm i efektywność ekspertem. Dejneka w Grupie Progres będzie odpowiedzialna za opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju dwóch podległych sobie marek - Permanent Recruitment i Consulting.

- Ludzie są największym kapitałem firmy, a skuteczne zarządzanie ich potencjałem stanowi o rozwoju i sukcesie organizacji – mówi nowa Dyrektor Zarządzająca. – W nowej pracy skupię się na wdrożeniu strategicznych zmian, tak by w perspektywie dwóch lat rozwijane przeze mnie linie biznesowe posiadały jak największy udział w rynku – dodaje Agnieszka Dejneka.

Wartość  polskiego rynku agencji zatrudnienia to obecnie 7,3 mld zł (dane według raportu Polskiego Forum HR), oznacza to 6% wzrost w stosunku do roku poprzedniego. Dane PFHR oraz MRPiPS wskazują, że w 2017 roku pracę za pośrednictwem agencji znalazło w Polsce aż 1,2 mln osób.

- Niska stopa bezrobocia (5,8% w sierpniu br.) przy jednocześnie intensywnym rozwoju polskiej gospodarki determinuje zwiększone zapotrzebowanie na pracowników, głównie specjalistów branżowych oraz usługi doradczo-szkoleniowe. Stąd decyzja o powołaniu w naszych strukturach nowego Dyrektora Zarządzającego odpowiedzialnego za rozwój linii biznesowych Progres Permanent Recruitment oraz Progres Consulting. To też kolejny krok w realizacji naszych celów strategicznych, które założyliśmy na lata 2017-2020. Dzisiejszy biznes i rynek pracy wymagają holistycznego spojrzenia i niestandardowych rozwiązań, nad którymi stale pracujemy, generując dodatkową wartość dla naszych klientów i kandydatów – mówi Cezary Maciołek, Wiceprezes Zarządu Grupy Progres.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »