Technologie » AGD - RTV

Nowy Dyson Digital Slim™: zapomnij o tradycyjnych odkurzaczach

Nowy Dyson Digital Slim™: zapomnij o tradycyjnych odkurzaczach
Zobacz więcej zdjęć »
Najlżejszy odkurzacz o największej mocy Zapomnijcie o tradycyjnych odkurzaczach. Firma Dyson proponuje nowy sposób sprzątania. Dyson Digital Slim™ to bardzo lekki, bezprzewodowy odkurzacz, stworzony do szybkiego i bardzo dokładnego sprzątania.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

James Dyson: “Nasi inżynierowie wykorzystali proste, ale genialne prawo dźwigni Archimedesa i tak skonstruowali odkurzacz, by zapewnić idealną stabilność tego urządzenia w dłoni. Odpowiednia moc w uchwycie
i zrównoważony balans rury z głowicą czyszczącą sprawiły, że urządzenie jest nie tylko poręczne, ale także posiada ogromną siłę działania".

Lekka, aluminiowa rura odkurzacza z łatwością dosięgnie nawet do sufitu. Można ją łatwo odczepić, by wyczyścić bardzo ciasne miejsca np. siedzenia samochodowe. Dyson Digital Slim™ waży zaledwie 2,3 kg1, a jego zbilansowany ciężar został rozłożony w taki sposób, by sprawnie odkurzyć trudno dostępne powierzchnie położone wysoko bądź też nisko.

Dyson Digital Slim™ wykorzystuje opatentowaną technologię Root Cyclone™ i cyfrowy silnik Dysona. Jest to niewielkie urządzenie o lekkiej konstrukcji i dużej gęstości mocy, do trzech razy szybsze niż silniki tradycyjne. Nowy akumulator zapewnia 20 minut nieprzerwanej pracy bez spadku wydajności. Z myślą o uporczywym brudzie inżynierowie Dysona zaopatrzyli odkurzacz w dodatkowy przycisk, po wciśnięciu którego odkurzacz przez 8 minut działa ze zwiększoną mocą ssania.

Zmotoryzowana głowica czyszcząca zaopatrzona została w antystatyczne włókna węglowe i sztywne szczotki nylonowe, by poradzić sobie z brudem na każdej powierzchni, usuwając zarówno najdrobniejszy kurz z twardych podłóg jak i głęboko osadzony brud z dywanów.

Cyfrowy silnik Dyson
Cyfrowy silnik Dyson jest mały i niezwykle wydajny. Wykorzystuje technologię Digital Pulse i wykonuje 104 000 obrotów na minutę – 5 razy więcej niż silnik
w bolidach Formuły 1.

Nowa technologia akumulatorowa
Niklowo-manganowo-kobaltowy akumulator o mocy 22,2 V uwalnia swój ładunek równomiernie, co gwarantuje stałą wydajność urządzenia.
 
Technologia Root Cyclone™
Opatentowana przez markę Dyson technologia Root Cyclone™ zamknięta
w małym korpusie wykorzystuje siłę odśrodkową, by skutecznie usuwać kurz
z powietrza.

Zmotoryzowana głowica

Zmotoryzowana głowica o 100% zwiększa moc czyszczącej ssawki. Dzięki temu twarde, nylonowe włókna mogą efektywniej usuwać uporczywy brud
z dywanów. Natomiast antystatyczne włókna węglowe wyeliminują drobny pył z twardych powierzchni.

Odkurzacz Dyson Digital Slim™ dostępny będzie w Polsce od października 2012 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »