Dom » Wnętrza

Nowy katalog marki AXEL. To więcej niż rozwiązanie

Nowy katalog marki AXEL. To więcej niż rozwiązanie
Zobacz więcej zdjęć »
Marka AXEL firmy Excellent powstała z myślą o kliencie szukającym produktów najwyższej jakości, które będą dbały o niego i jego otoczenie.

W przypadku marki AXEL liczą się nie tylko zastosowane materiały, ale również wzornictwo. Dzięki zastosowanym podzespołom, produkty Axel pozwalają cieszyć się trwałością i oszczędnością, przez co stają się przyjazne dla środowiska.

Axel to synonim dbałości o jakość. Korpusy armatury AXEL, wykonane z wysokiej klasy chromowanego mosiądzu, dodatkowo wzbogacone są o wysokiej jakości elementy użytkowe takie jak: głowice Sedel czy perlatory Neoperl.

Kabiny Axel to doskonałe wykonanie i bezpieczeństwo (powłoka Double Safe Glass). Miski WC pozwalają oszczędzać wodę oraz są wzbogacone o unikalne rozwiązania estetyczne.

Nowy katalog produktów marki AXEL: http://books.excellent.com.pl/katalogi/axel-katalog-2015/index.htmlExcellent (PRESS BOX)
www.excellent.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »