Technologie » Komputery

Nowy program chmurowy dla partnerów Oracle

W programie Oracle PartnerNetwork zarejestrowano rekordową liczbę specjalizacji chmurowych wśród partnerów Oracle.


Firma Oracle poinformowała, że rekordowa liczba jej partnerów zwiększa swoje możliwości i potencjał osiągania przychodów w chmurze wspólnie z Oracle. Aby jeszcze bardziej pomóc partnerom w rozwoju ich przedsiębiorstw w modelu cloud computing, firma Oracle wprowadziła nowy program chmurowy w ramach programu Oracle PartnerNetwork (OPN). Jest on oparty na cenionym programie partnerskim Oracle i umożliwia obecnym i nowym partnerom Oracle rozwój działalności w chmurze wspólnie z Oracle. 

„Chmura to nasz najważniejszy priorytet i dopasowujemy nasze zasoby do tej strategicznej inicjatywy” — powiedział Shawn Price, wiceprezes Oracle, szef działu rozwiązań chmurowych. „Będziemy współpracować z siecią naszych partnerów, aby pomagać firmom w przejściu do chmury i w pełnym wykorzystaniu tej historycznej okazji. Nadal jesteśmy zaangażowani w rozszerzanie naszej sieci partnerów oraz udostępnianie jej członkom narzędzi, doświadczenia i technologii, których potrzebują do tego, aby zapewnić doskonałą obsługę naszym wspólnym klientom i odnieść sukces na rynku”.

Nowe programy chmurowe zaprezentowane w ramach OPN zostaną wprowadzone w życie 1 lutego 2016 r. Dla członków OPN będą one okazją do wykazania się doświadczeniem, umiejętnościami oraz inwestycjami w Oracle Cloud, jak również do wyróżnienia się na rynku dzięki zintegrowanym aplikacjom Oracle Cloud i usługom Platform Services. 

Ponadto firma Oracle wprowadziła nowy podstawowy poziom członkostwa w programie OPN pod nazwą „Cloud Registered”. Program ten zapewnia nowym partnerom chmurowym natychmiastową możliwość rozpoczęcia współpracy i rozwoju przedsiębiorstwa z Oracle Cloud bez żadnych inwestycji początkowych. 
Aby skorzystać z korzyści dotyczących programu Oracle Cloud bez opłat członkowskich nowi partnerzy chmurowi powinni dołączyć do programu OPN na poziomie Cloud Registered do dnia 31 maja 2016 r. Członkowie na poziomie Cloud Registered będą uprawnieni do takich korzyści jak możliwość sprzedaży rozwiązań z rodziny Oracle Cloud Platform, w tym rozwiązań typu „platforma jako usługa” (PaaS) i „infrastruktura jako usługa” (IaaS), dostęp do strony internetowej OPN Cloud Business Builder zawierającej szkolenia i zasoby sprzedażowe, marketingowe i techniczne, jak również oznakowanie marką OPN. 
Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem: http://bit.ly/1MZ0uAh.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »