Dom » Budownictwo

Nowy system moskitier Aluprof

Nowy system moskitier Aluprof
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Aluprof S.A. wprowadziła do swojej oferty nowoczesny i zarazem funkcjonalny system moskitiery zwijanej niezależnie MZN.Jest to doskonałe i niezwykle szczelne rozwiązanie zabezpieczające wnętrze przed obecnością insektów z możliwością zamykania i otwierania w dowolnej chwili. Konstrukcja moskitiery wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość przez wiele lat użytkowania. Dodatkowo pozwala na polakierowanie jej na dowolny kolor z palety RAL, umożliwiając idealne dopasowanie kolorystyczne moskitiery do elewacji budynku czy stolarki okiennej.
 
Montaż systemu do nadproża jest bardzo szybki i nieskomplikowany. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu hamulca, możliwe jest delikatne i bezszelestne domknięcie listwy dolnej do skrzynki. System jest niezwykle praktyczny zwłaszcza, że w maksymalnym stopniu wykorzystano elementy składowe pozostałych systemów moskitier będących w ofercie firmy Aluprof.
 
MZN to bardzo estetyczne i nowoczesne rozwiązanie, które dzięki niewielkiej skrzynce doskonale wpasuje się doskonale w każdą wnękę a przy okazji zaspokoi potrzeby użytkowników, którzy nie chcą stosować moskitiery stałej.

Więcej informacji o systemie na: www.rolety.aluprof.eu

Aluprof PRESS BOXRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »