Technologie » Internet

NXC2500: nowy kontroler WiFi ZyXELa dla małego biznesu

NXC2500: nowy kontroler WiFi ZyXELa dla małego biznesu
Zobacz więcej zdjęć »
Najnowszy w ofercie ZyXELa kontroler sieci bezprzewodowych NXC2500 umożliwi nawet mniejszym firmom skutecznie zarządzać ruchem WiFi, jak również sprostać wyzwaniom, które niosą za sobą trend BYOD i coraz większa popularność korzystających z sieci urządzeń mobilnych.

Liczba urządzeń, z których korzystamy na co dzień - w pracy czy w miejscach publicznych - stale rośnie. Zwiększa się więc zapotrzebowanie na hotspoty, gwarantujące szybkie, efektywne i działające bez przestojów połączenie z Internetem. Hotele, ośrodki wypoczynkowe, szkoły i firmy rozbudowują więc swoje sieci o kolejne punkty dostępowe, którymi z czasem ciężko zarządzać osobno. Z myślą o takich sytuacjach ZyXEL skonstruował kontroler NXC2500 - zaawansowane i proste w obsłudze urządzenie do zarządzania siecią bezprzewodową.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

ZyXEL NXC2500, obsługujący do 24 punktów dostępowych (8 punktów dostępowych w standardzie), jest pierwszym kontrolerem WiFi zaprojektowanym na potrzeby małego biznesu. Kontroluje wszystkie AP w sieci, aby utrzymać jak najlepsze parametry, bez zakłóceń i zaników zasięgu. Urządzenie oferuje łatwą instalację oraz szeroką funkcjonalność. Dedykowana aplikacja ZyXEL WLAN Optimizer umożliwia dodatkowo wygodne zaplanowanie i konfigurację sieci, w tym określenie liczby potrzebnych punktów dostępowych, ich odpowiednie rozmieszczenie oraz zasięg.

Do współpracy z urządzeniem producent proponuje najnowszą serię imitujących czujniki dymu punktów dostępowych NWA5120. Nowe produkty ZyXEL posiadają dożywotnią gwarancję, dzięki czemu klienci mogą być pewni, że otrzymują rozwiązanie o wysokiej jakości.

- Dziś trend BYOD oraz popularność urządzeń i aplikacji mobilnych wymusza stałe rozszerzanie zasięgu i przepustowości łącza WiFi - mówi Maciej Hukowski, Sales Account Manager, ZyXEL Communications. - Nowy kontroler NXC2500 daje mniejszym firmom możliwość stworzenia zaawansowanej sieci bezprzewodowej przy niewielkim budżecie, zaś integratorom i resellerom oferuje kompleksowe rozwiązanie sieciowe do prostego wdrożenia i zarządzania.

Dostępność Urządzenie ZyXEL NXC2500 można nabyć za pośrednictwem AB, Action, eD'system, RRC, Veracomp oraz u autoryzowanych partnerów w całej Polsce. Sugerowana cena urządzenia dla resellera to 325 EUR netto (wersja z licencją do obsługi 8AP).    Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

xero

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »