Społeczeństwo » Społeczeństwo

"Oddaj krew i ratuj życie z Bruk-iem" w Czyżowicach

"Oddaj krew i ratuj życie z Bruk-iem" w Czyżowicach
Zobacz więcej zdjęć »
28 kwietnia na terenie fabryki szlachetnej kostki brukowej i płyt tarasowych Bruk sp. z o. o. w Czyżowicach odbyła się II edycja akcji poboru krwi "Oddaj krew i ratuj życie z BRUK-iem".

Akcja poboru krwi zorganizowana przez fabrykę Bruk w porozumieniu z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Raciborza na terenie strefy przemysłowej w Czyżowicach po raz kolejny cieszyła się zainteresowaniem zarówno pracowników okolicznych firm jak też mieszkańców gminy Gorzyce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Tak potrzebną każdego dnia krew oddały 24 osoby co pozwoliło osiągnąć wynik 10,65 litra. Bruk sp. z o. o. serdecznie dziękuje wszystkim honorowym dawcom za gotowość do dzielenia się darem życia jakim jest krew. Zarząd Bruk sp. z o. o. z Czyżowic wyraża również podziękowania  Wójtowi Gminy Gorzyce Piotrowi Oślizło za objęcie akcji honorowym patronatem, a także firmom, które wspomogły akcję w sposób rzeczowy i personalny, m. in. Grill Bar Józef Grychnik, Mitko, Piekarnia Kozielski, Politan, Karen, Euroclas. Więcej informacji na temat akcji społecznych i oferty firmy Bruk sp. z o. o. znajdą Państwo na stronie www.bruk.info.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bruk sp. z o. o.
http://www.bruk.info.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »