Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Odkryj nową Milkę Bubbly

Marka Milka prezentuje nowość w niespotykanej do tej pory formie. Milka Bubbly to czekolada o zaskakującym kształcie tabliczki z mnóstwem bąbelków wewnątrz i na zewnątrz. Połączenie czekolady z alpejskiego mleka w nowym formacie sprawia, że Milka Bubbly ma jeszcze delikatniejszy smak.

Bąbelki pełne radości

Nowość Milki to delikatna czekolada napowietrzana z alpejskiego mleka, dzięki której świat wypełnia się delikatnością i mnóstwem bąbelków. Milka Bubbly to nie tylko czekolada w nietypowej formie, w której bąbelki zastąpiły tradycyjną, znaną wszystkim kostkę - mówi Marzena Wojtas, Junior Brand Manager Milka z Mondelez Polska S.A. - to także zaproszenie do przełamania dotychczasowych schematów i przyzwyczajeń w codziennym zachowaniu oraz bycia bardziej delikatnym.

Ulubione warianty

Nowa Milka Bubbly jest dostępna w trzech wariantach - o smaku mlecznej czekolady, mlecznej i białej oraz czekolady mlecznej z dodatkiem płynnego karmelu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RC2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »