Motoryzacja » Samochody

Odkryj okazje - wyprzedaż rocznika 2015!

Odkryj okazje - wyprzedaż rocznika 2015!
Zobacz więcej zdjęć »
Pod hasłem „Odkryj okazje – wyprzedaż rocznika 2015” trwa ogólnopolska kampania reklamowa firmy Mitsubishi Motors.

 

W ramach kilkutygodniowych działań promowana jest oferta wyprzedażowa modeli z 2015 roku. Firma korzysta z mediów o dużym zasięgu - stacji radiowych, prasy oraz internetu wraz z kanałami social media.

Podstawowymi celami kampanii jest poinformowanie potencjalnych klientów o ofercie wyprzedażowej firmy Mitsubishi i wsparcie sprzedaży popularnych modeli - Mitsubishi ASX, Outlander i Lancer, co zachęci konsumentów do składania wizyt w salonach dealerskich i umawiania się na jazdy próbne.

Kampania wykorzystuje standardowe kanały komunikacyjne - prasę, radio, internet oraz media społecznościowe. Reklama w wersji 30- i 15-sekundowej zostanie emitowana m.in. w Radiu Zet, Radiu Chilli, Radiu Rock oraz w Radiu Złote Przeboje, zostanie również umieszczona na portalach internetowych, takich, jak Onet, Interia i WP. Ponadto Mitsubishi uruchomiło własną infolinię - z każdą osobą, która wyrazi zainteresowanie ofertą wyprzedażową skontaktuje się konsultant, który udzieli dalszych wskazówek i umówi potencjalnego klienta na rozmowę, czy jazdę testową.

Kampania została przygotowana  na zlecenie koncernu Mitsubishi Motors Polska przez agencje Starcom, Imagine, Bluerank, Schulz oraz CCIG.

Szczegółowe informacje na temat oferty można znaleźć na stronie http://www.mitsubishi.pl/wyprzedaz2015/.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: Kinga Lisowska tel. +48 22 46 31 875, +48 22 46 31 800 w. 175, +48 609 290 133, kinga.lisowska@mitsubishi-motors.pl Zdjęcia wszystkich modeli przeznaczone do publikacji znajdują się w internetowym serwisie prasowym www.press.mitsubishi.pl  Dla dziennikarzy przeznaczona jest również strona Mitsubishi Motors Corporation: https://library.mitsubishi-motors.com/contents/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaKozlowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »