Dom » Budownictwo

odNOWA z Polbruk. Konkurs na metamorfozę otoczenia posesji

odNOWA z Polbruk. Konkurs na metamorfozę otoczenia posesji
Zobacz więcej zdjęć »
odNOWA z Polbruk to nowy program promocyjny firmy Polbruk, skierowany do inwestorów indywidualnych, którzy planują wymianę nawierzchni wokół posesji i metamorfozę otoczenia swojego domu.

 

 

odNOWA z Polbruk to nowy program promocyjny firmy Polbruk, skierowany do inwestorów indywidualnych, którzy planują wymianę nawierzchni wokół posesji i metamorfozę otoczenia  swojego domu.

 

Konkurs odNOWA z Polbruk trwa od 1 kwietnia 2021 r. do 30.09.2021 r. Zasady są proste, aby wziąć udział w konkursie należy dokonać metamorfozy posesji z produktami Polbruk. W tym celu należy zakupić i wykorzystać w aranżacji wybraną kostkę brukową, płyty betonowe lub elementy małej architektury marki Polbruk. Metamorfozę należy udokumentować, wykonując zdjęcia starej i nowej aranżacji: jedno przed metamorfozą i maksymalnie trzy, już po zmianach. W następnym kroku, poprzez stronę konkursową www.polbruk.pl/pl/odnowa należy przesłać do Organizatora, zdjęcia, dowód zakupu oraz formularz zgłoszeniowy. Nagrodą główną jest zwrot kosztu zakupu produktów Polbruk wykorzystanych w metamorfozie. Oprócz nagrody głównej do wygrania jest 20 designerskich podwieszanych foteli ogrodowo-tarasowych typu kokon. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni, zgodnie z zasadami podanymi w regulaminie, przez specjalnie powołaną Komisję Konkursową.  Laureaci zostaną poinformowani o wygranej  do 18 października br.

 

Szczegółowy regulamin oraz lista produktów biorących udział w konkursie znajduje się na stronie: www.polbruk.pl/pl/odnowa

 

Warto zwrócić uwagę na to, że promocja obejmuje również tegoroczne nowości w ofercie Polbruk, czyli elegancką kostkę brukową Triada, ogrodzenie Murro, donicę Tigela oraz stopień schodowy Grando, który jest już znany na rynku, a w tym roku pojawił się w kolejnym wymiarze i nowych wariantach kolorystycznych.

 

Zakupu produktów można dokonać w hurtowniach ogólnobudowlanych z listy oficjalnych partnerów handlowych, dostępnej na stronie www.polbruk.pl

 

 

Polbruk S.A. – to największy obecnie na polskim rynku producent kostki brukowej, płyt betonowych oraz małej architektury w Polsce, stanowi część międzynarodowego koncernu CRH plc – jednego z kluczowych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie. W ofercie Polbruk znajdują się produkty z segmentów – Kostki i płyty, Architektura oraz rozwiązania przemysłowe, wykorzystywane do budowy placów, deptaków, parkingów i chodników w całej Polsce. Polbruk SA jest laureatem nagrody Superbrands Polska 2020.

 

O firmie

www.polbruk.pl

www.facebook.com/polbruk

www.instagram.com/polbruk_inspirujemy/

www.facebook.com/JestemFachowcemRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (1)

  • avatar
    ~GregXI 2021-05-29 19:18:36

    Polecam zapoznać się z tekstami w RADACH I PORADACH na stronie Buszremu.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »