Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Ogle.plLeague of Legends: AOC rozszerza sponsoring w segmencie gier

Ogle.plLeague of Legends: AOC rozszerza sponsoring w segmencie gier
Zobacz więcej zdjęć »
Specjalizująca się w produkcji monitorów firma AOC rozszerza swoją aktywność sponsorską w sektorze gier komputerowych. Ze studia in2LOL w Berlinie AOC będzie wspierać wyłączną transmisję turnieju The Siege w kultowej grze akcji League of Legends.

Gra ma obecnie 30 milionów miłośników, którzy z pewnością wyślą do Berlina swoje najlepsze siły. W 8-tygodniowych zmaganiach weźmie udział 16 zespołów, w tym aż dwie drużyny z Polski.


Nowe zasady turnieju

Tegoroczna edycja turnieju rusza już 20 lipca. Nowością są zmienione zasady, po raz pierwszy zastosowano bowiem faza grupową. W Berlinie zmagać się będzie 16 zespołów, walczących w czterech grupach. Zanim jednak zostanie wyłoniony zwycięzca, grupy składające się głównie z europejskich graczy, muszą przejść przez dodatkową fazę grupową, by dostać się do rundy finałowej. Polskim akcentem The Siege jest udział dwóch drużyn: Meet Your Makers (MYM) oraz Team ACER. Trzymamy kciuki, by spotkały się w finale!

Transmisja na żywo

Wszystkie pojedynki będą transmitowane online w technice strumieniowej. Oprócz sponsorowania turnieju wraz ze swym partnerem Razer, AOC będzie wspierać wyłączną transmisję online ze studia in2LOL w Berlinie. Studio produkcyjne będzie wyposażone m.in. w dwa wielkoformatowe monitory LED e2795Vh. Te monitory Full HD o przekątnej ekranu 69 cm (27") otrzymały wiele nagród w wielu krajach europejskich. AOC dostarczy także trzy kolejne monitory e2795Vh jako nagrody w turnieju.

Informacje o firmie AOC:

AOC należy do najbardziej znanych globalnych marek na rynku monitorów. Firma AOC stale zyskuje nowych klientów, partnerów i dystrybutorów, ponieważ oferuje produkty bardzo wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach, pierwszorzędny serwis oraz rozwiązania atrakcyjne wzorniczo i ekologiczne. Dostępne w szerokiej gamie monitory komputerowe i monitory z funkcją TV zdobyły liczne nagrody i wyróżnienia. AOC jest spółką zależną korporacji TPV Technology Limited, największego na świecie producenta paneli LCD. www.aoc-europe.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AOC-PL

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »