Rozrywka i wypoczynek » Sport

Olimpijczycy w Agorze Bytom

Olimpijczycy w Agorze Bytom
Zobacz więcej zdjęć »
Pożegnajmy naszych sportowców przed wyjazdem do Londynu! Na zbliżających się Igrzyskach Olimpijskich, Bytom będzie reprezentowany przez czterech zawodników. Zanim jednak znajdą się na ustach całego świata, spotkacie ich w niedzielę (15 lipca) o godz. 18.00 w Agorze Bytom.

W XXX Letnich Igrzyskach Olimpijskich, które rozpoczną się 27 lipca w Londynie, Bytom może pochwalić się najliczniejszą reprezentacją spośród wszystkich górnośląskich miast. Już wkrótce na arenach sportowych zmagań zobaczymy judoków Janusza Wojnarowicza i Pawła Zagrodnika oraz Magdalenę Gorzkowską, która pobiegnie w sztafecie 4x100m. Grupę uzupełnia łuczniczka Grażyna Wojciechowska, która wystąpi na XIV Letnich Igrzysk Paraolimpijskich, rozpoczynających się 29 sierpnia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Oficjalne pożegnanie sportowców w największej bytomskiej galerii handlowej odbędzie się już w najbliższą niedzielę. W programie, oprócz możliwości zdobycia autografu i zrobienia sobie zdjęcia z olimpijczykami, nie zabraknie innych atrakcji. Wystąpi Górnicza Orkiestra Dęta, a w trakcie prezentacji zobaczymy specjalny pokaz judo przygotowany przez młodych zawodników GKS-u Czarnych Bytom.

- Zanim wszyscy poddamy się emocjom i wspólnie będziemy dopingować „naszych" na Igrzyskach, warto pokazać im swoje wsparcie podczas niedzielnej imprezy „Poznaj olimpijczyków". Trzymajmy kciuki za bytomian! - zachęca Hanna Petters-Kaczmarska, marketing manager Agory Bytom.

„Poznaj olimpijczyków" w Agorze Bytom - 15 lipca (niedziela), od godz. 18.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profitcomms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »