Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Cavi-Lipo, czyli odchudzanie na fali

Cavi-Lipo, czyli odchudzanie na fali
Zobacz więcej zdjęć »
W Szwecji, Danii, czy Japonii to absolutny numer jeden w walce z odchudzaniem. Teraz najnowsze urządzenie do walki ze zbędnymi kilogramami jest dostępne również w polskich gabinetach medycyny estetycznej. Cavi-Lipo wykorzystuje unikatowe zjawisko przenikania fal ultradźwiękowych.

Cavi-Lipo stanowi doskonałą alternatywę do inwazyjnych zabiegów z użyciem skalpela. Dzięki zastosowaniu unikatowej technologii kawitacji ultradźwiękowej, urządzenie jest obecnie jednym  z najskuteczniejszych w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Specjalna głowica robi furorę w wielu krajach na całym świecie, w Szwecji zabieg jest nawet refundowany w terapii otyłości, a teraz jego skuteczność potwierdzają  polscy eksperci od medycyny estetycznej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Edyta  Engländer, dermatolog, ekspert medycyny estetycznej  z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej  WellDerm:

Najnowsze urządzenie zawdzięcza swoją moc unikatowej technologii kawitacji fal ultradźwiękowych drugiej generacji. Polega ona na nakładaniu się fal, które w wyniku zderzenia - wywołują lecznicze wibracje. Taka energia, dzięki specjalnie skonstruowanej głowicy emitującej fale pod różnym kątem, koncentruje się w całości w tkance tłuszczowej. Dzięki temu kawitacja jest silniejsza, niż w przypadku innych urządzeń wykorzystujących to zjawisko. Najważniejszy jest oczywiście proces, który inicjują fale. Pod wpływem ultradźwięków komórki tłuszczowe ulegają rozbiciu. Uwolniony w ten sposób tłuszcz zostaje w bezpieczny sposób wydalony z organizmu w naturalnym procesie metabolizmu. Warto podkreślić, że to po pierwsze bezpieczne, po drugie bezbolesne, a po trzecie i najważniejsze - skuteczne. Całkowite niszczenie komórek tłuszczowych sprawia, że wielu pacjentów już po jednym zabiegu widzi różnicę, u niektórych Cavi-Lipo pozwala pozbyć się nawet jednego centymetra w obwodzie. A pełna seria ok. 6 zabiegów, zwłaszcza wspomagana odpowiednią dietą i zwiększeniem aktywności fizycznej, to widoczne i trwałe efekty.

Zastosowanie zabiegu: Cavi-Lipo stosuje się wszędzie tam, gdzie występuje nadmierna ilość tkanki tłuszczowej. Dzięki niewielkiej głowicy można go stosować nie tylko na brzuchu, udach, czy pośladkach, lecz także ramionach, boczkach i na podbródku.

Przygotowanie do zabiegu: Cavi-Lipo nie wymaga żadnych wcześniejszych przygotowań. Przed zabiegiem pacjent wypełnia kwestionariusz z pytaniami o stan zdrowia i ewentualne przeciwwskazania. Jeśli pojawi się taka konieczność, może być skierowany do lekarza na konsultacje, które ostatecznie rozstrzygnie, czy pacjent może poddać się zabiegowi.

Czas trwania: Zabieg jednorazowo nie powinien przekraczać godziny. Oczywiście jego czas jest uzależniony od miejsca zastosowania. Rozbijanie komórek tłuszczowych w podbródku to zaledwie 10 minut, zabieg na uda lub brzuch to już około 40 minut.

Efekty działania: Po jednym zabiegu  skóra staje si napita, jędrniejsza, wielu pacjentów zauważa spadek obwodu w okolicy poddanej działaniu Cavi-Lipo nawet o jeden centymetr.  Efekty nasilają się z czasem zależą od indywidualnych predyspozycji pacjenta.  Pełną serię  zabiegów - zazwyczaj rekomenduje się 6 powtórzeń - można wykonywać z częstotliwością raz na tydzień. Terapię w gabinecie warto wesprzeć zbilansowaną dietą i wzmożoną aktywnością fizyczną.

Cena: Koszt zabiegu jest uzależniony od obszaru, na którym jest wykonywany. W Centrum WellDerm pełna seria 6 zabiegów na brzuch kosztuje ok. 2000 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profitcomms

Komentarze (3)

 • avatar
  ~1 2014-03-30 12:58:46

  .

 • avatar
  kaśka 2012-07-26 15:43:57

  Przenikanie fal ultradźwiękowych brzmi dla mnie trochę kosmicznie i po raz kolejny zazdroszczę Skandynawom warunków życiowych :))

 • avatar
  kingkong 2012-07-10 13:55:06

  to o nadmierną ilość tłuszczu w moim wypadku nie jest trudno... także brzmi zbawiennie :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »