Firma » Biznes

Omeda na skrzydłach biznesu

Omeda na skrzydłach biznesu
Zobacz więcej zdjęć »
Białostocka Humana Medica Omeda została laureatem tegorocznej edycji rankingu „Skrzydła Biznesu”, programu skierowanego do firm sektora MSP, pod patronatem honorowym Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwa Finansów.

Ranking uwzględnia podmioty z trzech kategorii firm: mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Organizatorzy tworzą oddzielne zestawienia dla każdego regionu z osobna. Humana Medica Omeda znalazła się w gronie 10 wyróżnionych przedsiębiorstw w kategorii „Mikro” z województwa podlaskiego. Była to trzecia edycja tego przedsięwzięcia.   

Skrzydła Biznesu powstały, by nagrodzić postawę przedsiębiorców, którzy w czasach spowolnienia gospodarczego skutecznie bronią pozycji rynkowej i wciąż poszukują nowych rozwiązań umożliwiających nieustanny rozwój. Świetne wyniki finansowe, wysoka dynamika wzrostu sprzedaży, wiarygodność w relacjach z klientami i partnerami – takie właśnie cechy mają najlepsze firmy mikro, małe i średnie.

Organizatorem rankingu jest redakcja Dziennika Gazety Prawnej.   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »