Motoryzacja » Samochody

Opona zimowa STRIAL 601 – bezpieczna jazda w dobrej cenie

Opona zimowa STRIAL 601 – bezpieczna jazda w dobrej cenie
Zobacz więcej zdjęć »
Połowa polskich kierowców, decydujących o zakupie nowych opon zimowych, sięga po produkty z segmentu ekonomicznego, szukając najlepszej jakości w najniższej cenie. Odpowiedzią na ich potrzeby jest nowoczesne ogumienie europejskiej marki STRIAL, którego pełna oferta dostępna jest Polsce od 2016 roku.

Zimowa opona STRIAL 601 przeznaczona jest do wszystkich klas pojazdów osobowych. Jej nowoczesna konstrukcja i zastosowanie dużej liczby bloków i krawędzi, zapewnia w pełni bezpieczną jazdę na różnych rodzajach nawierzchni. Pokryty gęstą siecią lameli bieżnik sprawia, że opona "wgryza się" w podłoże, zyskując dobrą przyczepność na ośnieżonej i oblodzonej drodze. Precyzję prowadzenia na mokrej nawierzchni zwiększają liczne rowki. Ułożone poprzecznie, w kształt litery V są odpowiedzialne za odprowadzenie wody i błota pośniegowego na boki. Z kolei cztery wzdłużne rowki usuwają wodę spod kół w kierunku tylnym, ograniczając ryzyko aquaplaningu. Ogumienie wytwarzane jest w Serbii, w nowoczesnej fabryce jednego z wiodących europejskich koncernów oponiarskich. Opona STRIAL 601 oferuje korzystną relację ceny do jakości, zapewniając zrównoważone osiągi wszystkich parametrów.

STRIAL 601 dostępna jest w Polsce w dystrybucji ITR CEE w rozmiarach od 13 do 18 cali i profilach od 80 do 40 z indeksami prędkości Q, T,H, V. Cena opony 15-calowej od 158 zł.

Więcej informacji na stronie: www.strial.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »