Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

OPTINOVA, Szkła Zeiss i Hoya – jakość zobowiązuje

OPTINOVA, Szkła Zeiss i Hoya – jakość zobowiązuje
Zobacz więcej zdjęć »
Oczy są zwierciadłem duszy… ale przede wszystkim organem, który umożliwia widzenie świata, pracę, naukę, podróże – dzięki nim możemy robić wszystko to, co kochamy. Dlatego właśnie wymagają one doskonałej, najbardziej profesjonalnej ochrony.

Tylko dzięki regularnym badaniom wzroku oraz – w razie konieczności - stosowaniu wysokiej jakości szkieł korekcyjnych, możemy być pewni, że długo zachowamy doskonałą ostrość widzenia.

Optinova proponuje wysokiej jakości szkła korekcyjne z grupy Zeiss’a oraz marki Hoya w przystępnych cenach. Stosowane do wszystkich wykonywanych w Salonie par okularów, są gwarancją doskonałej jakości, potwierdzonej wieloletnim doświadczeniem producentów oraz zadowoleniem pacjentów z całego świata. Każde wykonane w Salonie okulary to gwarancja długoletniej trwałości oraz wygody, która odczuwana jest każdego dnia. Postaw na najwyższą, światową jakość korekcji wzroku!

Salon Optyczny Optinova powstał z inicjatywy lekarza okulisty z wieloletnim doświadczeniem w pracy w znanych salonach optycznych oraz przychodniach specjalistycznych. Fachowość personelu oraz współpraca z producentami znanych i wiarygodnych marek z zakresu optyki i okulistyki zapewnia niepowtarzalną jakość. Twój wzrok zasługuje na to, co najlepsze!

W ofercie:

  • Lekarz okulista – codziennie
  • BEZPŁATNY pomiar ciśnienia śródgałkowego dla każdego gościa salonu (profilaktyka jaskry)
  • BEZPŁATNE badanie lekarskie przy zakupie okularów
  • Przy zakupie jednej pary okularów za min 300 zł – druga (z wybranej oferty) GRATIS
  • Duży wybór opraw oraz soczewek kontaktowych

 

 

Poniedziałek-Piątek: 10.00-19.00

Sobota: 10.00-15.00

Ul. Puławska 28 (róg ul. Madalińskiego)

Tel. (22) 646 02 57

optinova@op.pl

www.optinova.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 14 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »