Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Oranżada Hellena z lokowaniem w show Kuby Wojewódzkiego

Oranżada Hellena z lokowaniem w show Kuby Wojewódzkiego
Zobacz więcej zdjęć »
W wiosennej ramówce SHOW KUBY WOJEWÓDZKIEGO zobaczymy nowe odcinki programu, w których ponownie lokowana będzie kultowa Oranżada Hellena. Premierowa odsłona już 14. lutego o godz. 22:30.

Show Kuby Wojewódzkiego Polacy oglądają już od 15 lat, a spotkania na kanapie charyzmatycznego dziennikarza, niezmiennie przyciągają miliony zainteresowanych widzów. Idealnym partnerem rozmów jest autentycznie najlepsza Oranżada Hellena. Oryginalny, landrynkowy smak, idealne orzeźwienie i marka, którą dobrze zna kilka pokoleń Polaków – tego w programie Kuby Wojewódzkiego nie zabraknie.

Oranżada Hellena już po raz kolejny lokowana jest w show Kuby Wojewódzkiego. Puszki z czerwoną Oranżadą Hellena będą towarzyszyć prowadzącemu oraz gościom w każdym odcinku show w wiosennej ramówce. Tym samym, marka kontynuuje przyjętą strategię budowania świadomości marki, inwestując w obecność w najbardziej rozpoznawalnych formatach telewizyjnych. „Poprzez długofalową współpracę z silnym, prestiżowym brandem, jakim jest show Kuby Wojewódzkiego, wzmacniamy pozytywny, wyróżniający się wizerunek Oranżady Hellena. Komunikujemy oryginalność, radość i spontaniczność – cechy łączące naszą markę i show Kuby Wojewódzkiego.” – podkreśla Magdalena Koszela, Brand Manager Oranżady Hellena.

Kampanię realizuje Mediabrands Studios – specjalistyczna komórka grupy IPG Mediabrands.

Za działania PR odpowiada agencja Kolterman Media Communications.

 

Start: 14 lutego

Emisja: TVN, wtorek, g. 22:30     

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Colian
http://colian.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »