Technologie » Komputery

Oszczędzaj z drukarką HP Officejet Pro 8100 ePrinter

HP Officejet Pro 8100 to nowoczesny sprzęt, który śmiało można wykorzystać zarówno w biurze, jak i w domu. Za sumę blisko 500 złotych zyskujemy drukarkę atramentową o wysokiej jakości, która nie ma sobie równych pod względem szybkości wydruku

Drukarka Officejet Pro 8100 to tylko z pozoru klasyczny sprzęt, który jak inne drukarki pozwala na solidne i szybkie drukowanie wszelkiego rodzaju dokumentów czy zdjęć. Ten model reklamowany jest jako tańsza alternatywa dla lasera, a jednocześnie posiada lepszą jakość wydruków.

-Czarno-białe oraz kolorowe wydruki, mogą być produkowane z prędkością nawet do 35 str./min. To rzeczywiście niezwykle osiągnięcie, bo tradycyjne drukarki wytwarzają około 20 str./min. Co więcej, jakość nie traci na szybkości. Przedstawia ona o wiele lepszy poziom obrazu, niż inne drukarki na rynku – tłumaczy Dariusz Hartmann za sklepu internetowego E-atramenty.pl.

To, co wyróżnia Officejet, to przede wszystkim łatwa i szybka konfiguracja wszystkich funkcji. Kolejną zaletą jest duża prędkość uruchamianie się drukarki oraz jej estetyczny wygląd zewnętrzny. Z uwagi na niskie koszty eksploatacji Officejet świetnie sprawdza się w biurze.

- Drukarka posiada tryb oszczędzania tuszu, dzięki czemu możemy drukować spore ilości dokumentów jednocześnie generując niewielkie koszty. Zaletą tej drukarki jest również funkcja automatycznego dupleksu, który umożliwia wydruki na obydwu stronach kartki, co pozwala zaoszczędzić papier i przyśpieszyć wydruk – dodaje Dariusz Hartmann.

Dzięki temu, że HP Officejet Pro 8100 ma możliwość podłączenia kilku komputerów zarówno przez WIFI, jak i poprzez sieć Ethernet, daje ona szanse na wygodne korzystanie ze sprzętu wielu osobom z własnych stanowisk pracy. Możliwość zdalnego wydruku z dowolnego miejsca na świecie (ePrint) oraz połączenia przewodowe i bezprzewodowe do Internetu pozwolą przesyłać do drukarki pliki, jednocześnie będąc poza domem lub biurem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

e-atramenty.pl
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »