Gospodarka » Żywność

Otwarcie trzeciego sklepu sieci Lidl w Tarnowie

Otwarcie trzeciego sklepu sieci Lidl w Tarnowie
Zobacz więcej zdjęć »
Już 26 listopada o godzinie 8:00 przy ul. Romanowicza 6 otwarty zostanie nowy sklep Lidl w Tarnowie. Z tej okazji zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w festynie oraz na zakupy w promocyjnych cenach.
W nowym sklepie sieci w Tarnowie klienci będą mogli znaleźć produkty dobrze im znanych marek Lidl m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca", wędliny PIKOK czy ryby marki Nautica, świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla", a także nabiał marek Pilos czy Bluedino. Z okazji otwarcia, w okresie od 26 listopada do 6 grudnia, będą one objęte specjalnymi promocjami cenowymi.
Klienci nowego sklepu będą też mogli korzystać z bogatej oferty tekstyliów, w której dostępne będą m.in. ręczniki Miomare (100 x 150 cm w cenie 27 zł/ szt.) czy pościel Meradiso (160 x 200 cm w cenie 35 zł/ szt.) oraz
damskie bluzki (29,00 zł / szt.) i spodnie ( 29,00 / szt.) marki Esmara. W nowym sklepie w Tarnowie znaleźć będzie
można również m.in. szeroki asortyment akcesoriów kuchennych m.in. marki Ernesto takich jak patelnia (28 cm 59 zł/ szt.) czy nóż Kushino (23 cm 7 zł/ szt. oraz 19,5 cm 6 zł/ szt.).

W dniu otwarcia zapraszamy do udziału w pokazach kulinarnych oraz konkursach. Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy również wiele atrakcji - konkursy oraz zabawy.
Nowy obiekt sieci Lidl w Tarnowie zlokalizowany przy ul. Romanowicza 6 ma ponad 1100 m2 powierzchni sali sprzedaży.
Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 19:00. Dla wygody naszych klientów przygotowaliśmy około 90 miejsc parkingowych.

„To nasza trzecia placówka w Tarnowie. Bardzo się cieszymy z faktu, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Stale dążymy do tego, aby zapewniać klientom coraz ciekawszą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki" - podsumowuje Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.


Troska o środowisko nie jest nam obca

W placówce wykorzystano nowoczesne rozwiązania ekologiczne:

• system odzysku ciepła zużytego powietrza (rekuperację),
• pompy ciepła,
• energooszczędne oświetlenie LED.


Wszystkie powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej tego obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

informacje_ms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »