Firma » Biznes
Outsourcing zarządzania nieruchomościami – zysk bez problemów
W Polsce istnieje wiele firm, które budują komercyjne nieruchomości, takie jak: biurowce, parki biznesowe czy handlowe Ze względu na złożoność procesu tylko niektórzy decydują się na długookresowe zarzadzanie tymi obiektami po ich oddaniu. Zarządzanie nieruchomością to nie tylko utrzymywanie go w czystości, ale także obsługa techniczna, zapewnienie ochrony, zarządzanie kosztami i prowadzenie dokumentacji niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania nieruchomości. Dlatego najczęściej zleca się je wyspecjalizowanym firmom. Jednym z pionierów na rynku nadzoru nieruchomościami jest firma Conection. Firma nie tylko zarządza nieruchomościami, ale także przeprowadza audyty kosztów eksploatacyjno-technicznych, nadzoruje dostawy mediów oraz usług telekomunikacyjnych, a także przeprowadza kompleksowe prace adaptacyjne i remontowe.
Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:
- Zadowolony klient to nasza wizytówka i najlepsza reklama na przyszłość - mówi Małgorzata Bałko, prezes firmy Conection.
Outsourcing zarządzania przynosi przede wszystkim korzyści finansowe. Dzięki umiejętnemu inwestowaniu środków finansowych właścicieli oraz ograniczeniu kosztów administracyjnych do niezbędnego minimum, można zaoszczędzić znaczne kwoty i przeznaczyć je m.in. na wykonanie zaległych lub planowanych remontów oraz inwestowanie w podnoszenie estetyki nieruchomości i jej wartości ekonomicznej.
Klientem Conection jest między innymi Kraków Business Park - jedno z najnowocześniejszych centrów biurowych w naszej części Europy. Powstało ono w 1997 roku i od tego momentu wzbudza duże zainteresowanie zagranicznych inwestorów. Cała inwestycja małopolskiego centrum biznesowego - od projektu przez wykończenie, oparta została na już istniejących amerykańskich budynkach, których wysoki standard stał się priorytetem w przenoszeniu tegoż przedsięwzięcia na polski grunt. Swoje siedziby mają tu wielkie międzynarodowe firmy jak: Shell, HSBC, UBS, Amway, UPM czy Asseco.
Nadesłał:
iwonamichalowska
|
Komentarze (0)