Motoryzacja » Transport

P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów. 99,8% zadowolonych pasażerów!

• 99.8% pasażerów zadowolonych lub bardzo zadowolonych z usług PolskiBus.com • 52% pasażerów podróżuje częściej dzięki nowym połączeniom • 16% pasażerów pozostawiło samochody, aby podróżować linią P7

Wyniki badania przeprowadzonego na przełomie października i listopada 2014 roku wśród podróżnych pokazały, że 99,8% pasażerów jest zadowolona lub bardzo zadowolona z nowej linii P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów, a 52% respondentów podróżuje częściej, dzięki nowym połączeniom!

Aby mieć pewność, że jakość świadczonych usług zawsze spełnia oczekiwania naszych klientów przeprowadziliśmy badanie, mające na celu sprawdzenie poziomu zadowolenia
z funkcjonowania nowej linii P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów.

Według ankiety przeprowadzonej wśród pasażerów PolskiBus.com, aż 99,8% była zadowolona lub bardzo zadowolona z usług przewoźnika.

Dodatkowo aż 52% przebadanych pasażerów stwierdziło, że dzięki wprowadzeniu nowej linii podróżuje znacznie częściej.

Z badań również wynika, że 16% pasażerów do tej pory podróżowało własnym samochodem, zanim dowiedziało się o nowej linii P7, a 3,3% w ogóle rezygnowało z podróży, gdyby połączenie P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów nie było dostępne.

Łącznie aż 19,3% klientów to nowi lub powracający do transportu publicznego pasażerowie, co pokazuje, że dzięki regularnym usługom na najwyższym poziomie w przystępnej cenie firmy związane z transportem publicznym, jak PolskiBus.com są w stanie kreować popyt na tego typu usługi, wpływać na zmniejszenie korków na drogach, wspomagać środowisko naturalne oraz wspierać gospodarkę.

Ponadto PolskiBus.com z przyjemnością informuje, że nowa linia P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów nieustannie cieszy się rekordową popularnością wśród naszych pasażerów. Od momentu uruchomienia linii zostało sprzedanych już ponad 68 000 biletów.

„Niezwykle wysoki poziom satysfakcji naszych pasażerów oraz ogromna liczba sprzedanych biletów w tak krótkim czasie jest najlepszym dowodem na to, że linia P7 łącząca Lublin, Warszawę i Rzeszów jest bardzo potrzebna i pożądana przez pasażerów. Chciałabym podziękować za wszelkie głosy poparcia, jakie do tej pory otrzymaliśmy. Już ponad 25 000 osób podpisało się pod apelem wspierającym otwarcie i dalsze funkcjonowanie linii Warszawa Lublin Rzeszów. Odnotowujemy szerokie zainteresowanie ze strony wszelkich mediów oraz lokalnych polityków. Pragnę jeszcze raz podkreślić, iż dotychczasowy sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym sympatykom. Wciąż prosimy o wsparcie mając nadzieję, że tak doskonałe wyniki badania będą dodatkowym dowodem, że istnieje duże zapotrzebowanie na tę usługę.” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com

W dalszym ciągu zachęcamy naszych pasażerów do wspierania wspólnej inicjatywy popierającej niedawno uruchomione połączenie podpisując apel. Obecnie Samorządowe Kolegium Odwoławcze (SKO) jest w trakcie rozpatrywania skargi Stowarzyszenia Lexmid i BUS na decyzję Marszałka Województwa Mazowieckiego, dzięki której umożliwione zostało uruchomienie tego połączenia. Wobec tego w dalszym ciągu istnieje zagrożenie, że realizacja kursów na linii P7 zostanie przez SKO wstrzymana. Zapraszamy do podpisywania apelu, dzięki któremu wyrażacie Państwo swoje poparcie także dla nowych przyszłych połączeńwww.polskibus.com/petition.

Dane pochodzą z badania przeprowadzonego przez PolskiBus.com w dniach 24.10 – 07.11.2014 r.
W badaniu wzięło udział 758 respondentów, podróżujących na trasie P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów PolskiBus.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »