Technologie » Telekomunikacja

Palmofon z Androidem wielkim sukcesem

Palmofon z Androidem wielkim sukcesem
Zobacz więcej zdjęć »
Wygląda na to, że pogłoski o śmierci (a przynajmniej utracie znacznej części rynku) iPhone’a wcale nie są mocno przesadzone. T-Mobile G1 sprzedaje się jak ciepłe bułeczki!

Jeśli ktokolwiek myślał, że Google nie będzie w stanie podjąć rywalizacji z Apple’em, to bardzo się mylił. Jeszcze w tym miesiącu pojawią się palmofony T-Mobile HTC G1. Nie ma ich jeszcze na rynku, a już wyczerpały się wszystkie zasoby przewidziane na przedsprzedaż.

T-Mobile w związku z tym zwiększyła trzykrotnie wielkość swojego zamówienia od HTC – na wiele się to nie zdało, albowiem szybko i ono zostało całkowicie wykupione! Szacuje się, że łącznie w przedsprzedaży 1,5 miliona egzemplarzy tego palmofonu znalazło swoich nabywców. Pamiętajmy o tym, że ta liczba nie uwzględnia sprzedaży detalicznej oraz sprzedaży przy okazji podpisywania umowy z operatorem.

Apple iPhone 3G pojawił się na rynku 11 lipca. Udało się jak dotąd sprzedać ponad 10 milionów tego telefonu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »